اخبار سیاسی

تست روان شناسی ، آیا شما یک رهبر هستید؟

خیلی از ما این ویژگی ها را درون خود می بینیم که رهبری یک گروه، جمع، راهنمایی یک تیم یا مدیریت افکار سیاسی و فلسفی جمعی را برعهده بگیریم و بعضی نیز از این ویژگی های خود مطلع نیستیم. با این تست خودتان را در این زمینه محک بزنید که آیا برگ های برنده لازم برای...

1 خرداد 1399

دعوای اروپا و آمریکا بر سر ماسک چینی

فارس نوشت: مقامات فرانسوی می گویند تاجران آمریکایی در فرودگاه های چین برای خرید محموله ماسک های سفارشی کشورهای اروپایی از چین تا چند برابر قیمت پیشنهاد می دهند.

31 اردیبهشت 1399

کرونا در اروپا، از ممنوعیت مراسم خاکسپاری در اسپانیا تا هشدار فرانسه درباره عوارض مرگبار درمان تجربی

کرونا در اتحادیه اروپا همچنان جولان داده و محدودیت های بیشتری ایجاد می نماید، به گونه ای که دولت اسپانیا برای مقابله با این بحران مراسم خاکسپاری بیش از سه نفر را ممنوع اعلام نموده است.

30 اردیبهشت 1399

عصبانیت ترامپ از خُلف وعده یک شرکت آمریکایی برای ساخت دستگاه تنفس مصنوعی

رئیس جمهور آمریکا از یکی از شرکت های خودروسازی این کشور که به گفته وی به وعده خود برای تولید دستگاه های تنفس مصنوعی و کمک به نجات افراد مبتلا به کرونا در آمریکا عمل نکرده است، به شدت انتقاد کرد.

25 اردیبهشت 1399

آزادی زندانیان محور دومین کنفرانس چندجانبه با طالبان

پس از نخستین تماس تیم های فنی کابل و طالبان، مسئله آزادی زندانیان محور دومین کنفرانس ویدئویی است و نمایندگان طالبان، کابل و مقامات خارجی در آن حضور دارند.

24 اردیبهشت 1399

درخواست تعدادی از قانونگذاران آمریکایی برای کاهش تحریم های ایران

تعدادی از قانونگذاران آمریکایی با ارسال نامه ای به وزارتخانه های خارجه و خزانه داری این کشور، خواستار کاهش تحریم های ایران در بحبوحه شیوع کرونا شدند.

23 اردیبهشت 1399

پست جنجال آفرین سفارت انگلیس در کویت: به خیریه ها بروید!

به گزارش خبرنگاران به نقل از دویچه وله، انتشار یک پست توئیتری از سوی سفارت انگلیس در کویت در مورد گسترش کرونا جنجال آفرید.

22 اردیبهشت 1399

فلاحت پیشه: کالاها و شناور هایی که به مقصد کانادا می فرایند، مصادره گردد

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به فرش اموال مصادره شده ایران در کانادا به بهانه حمایت از قربانی های تروریست در دنیا، گفت: در پاسخ به اقدام دولت کانادا باید دو کار صورت گیرد، اول اقدام حقوقی برای جلوگیری از دستبرد...

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نخست وزیر روسیه خطاب به مردم این کشور: از گسترش کرونا وحشت نکنید

مسکو - خبرنگاران - نخست وزیر روسیه با بیان اینکه روسیه تجربه خوب و ارزشمندی در مقابله با بیماری های واگیردار دارد از ملت روس خواست ضمن کنترل احساسات خود اجازه ندهند ترس بر آنان غلبه نموده و وحشت زده شوند.

18 اردیبهشت 1399

کاهش چشمگیر اعتماد مردم آمریکا به دولت ، ترامپ نمی تواند کرونا را شکست دهد

40 درصد مردم آمریکا معتقدند دولت دانلد ترامپ نمی تواند در مهار پیامدهای ناشی از گسترش روزافزون ویروس کرونا پیروز باشد؛ آماری که یک ماه پیش حدود 25 درصد بود.

16 اردیبهشت 1399

پیغام های تسلیت سرلشکر صفوی برای درگذشت سردار شعبانی و مهندس عظیمی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیغام های جداگانه ای درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از فرماندهان دفاع مقدس و مهندس حسینعلی عظیمی از پیشکسوتان جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

15 اردیبهشت 1399

هشدار ایتالیا درباره کرونا: هفته های خطرناکی پیش رو داریم

فارس نوشت: نخست وزیر ایتالیا هشدار داد که هنوز ویروس کرونا در این کشور به اوج خود نرسیده است و خطرناک ترین روزها طی هفته های آینده در انتظار این کشور است.

15 اردیبهشت 1399

برگزاری انتخابات محلی در فرانسه با وجود شیوع کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، انتخابات شهرداری های فرانسه از ظهر امروز یکشنبه با 50 میلیون نفر واجد شرایط در 50 هزار مدرسه و دبیرستان شروع شده و این در حالی است که شیوع کرونا در این کشور تا به امروز 4469 نفر را مبتلا نموده و جان 91 نفر را گرفته است.

14 اردیبهشت 1399

خسارت 250 ساختمان بر اثر زلزله بوشهر، پیشنهاد جبران اقتصادی به رئیس جمهوری

خبرنگاران: معاون امورآمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به خسارت به 250 واحد مسکونی و تجاری بر اثر زلزله بوشهر از ارائه پیشنهاد جبران اقتصادی به حادثه دیدگان که در روزهای آینده به دولت و رئیس جمهوری صورت می پذیرد، اطلاع داد.

13 اردیبهشت 1399

لغو مراسم نوروزگاه در سراسر کشور، تعطیلی تمام موزه ها در نوروز 99

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو نامه جداگانه به معاون توسعه مدیریت این وزارتخانه و نیز مدیران کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی 31 استان کشور، مراتب لغو مراسم نوروزگاه ها و تعطیلی موزه ها در نوروز 99 را ابلاغ کرد.

9 اردیبهشت 1399

رئیس جدید کارکنان کاخ سفید نیامده، قرنطینه شد

مارک میدوز که اخیرا رئیس جمهور آمریکا او را به عنوان رئیس جدید کارکنان کاخ سفید معین نموده، به دلیل تماس مشکوک با فرد مبتلا به کرونا خود را قرنطینه نموده است.

8 اردیبهشت 1399

پازل پیچیده در خاندان سعودی

دستگیری و بازداشت تعدادی از اعضای بلندپایه و برجسته خاندان سلطنتی عربستان، موجب افزایش حدس ها درخصوص مرگ پادشاه این کشور شده است.

7 اردیبهشت 1399

یاری های تسلیحاتی کانادا به نیروهای پیشمرگ

سفیر کانادا طی سفر اواسط هفته جاری به عراق و سپس به کردستان این کشور از یاری تسلیحاتی به نیروهای پیشمرگ علیه گروه تروریستی داعش اطلاع داد.

4 اردیبهشت 1399

توئیت ظریف درباره کرونا: یا همه شکست می خوریم یا همه پیروز می شویم

وزیر خارجه کشورمان گفت: همکاری جهانی و منطقه ای برای مبارزه با کرونا ضروری است؛ یا همه با هم پیروز خواهیم شد و یا همه با هم شکست خواهیم خورد.

4 اردیبهشت 1399

کانادا اموال غیردولتی ایرانی را مصادره کرد

دادگاهی در کانادا دستور مصادره دو ساختمان متعلق به مراکز فرهنگی غیردولتی ایران در این کشور را به نفع قربانیان حوادث تروریستی آمریکا صادر کرد.

31 فروردین 1399
تعداد: (155)