روانشناسی

برای اجاره آپارتمان اداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر ایده راه اندازی کسب و کار جدید اداری را در ذهن خود دارید یا اینکه صاحب یک کسب وکار هستید؛ به طور یقین از اولین مواردی که باید برای آن برنامه ریزی کنید خرید، رهن یا اجاره ملک اداری است. کیفیت و چگونگی اجاره آپارتمان اداری در راستای اجرا و مدیریت کسب...

5 تیر 1399

خانواده ها با مقطعی دانستن بحران کرونا، تحمل خود را بالا ببرند

کارشناس ارشد مشاوره خانواده گفت: خانواده ها در شرایط کنونی که اغلب در خانه هستند، ضمن کنار آمدن با واقعیت مقطعی بودن بحران کرونا، قدرت تاب آوری و تحمل خود را بالا ببرند تا کمتر دچار استرس و نگرانی شوند.

3 تیر 1399

رسانه ها هم پای کادر بهداشتی ،درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا

رئیس اداره تامین و ارتقای سلامت دبیرخانه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ارزیابی ما در برخورد با بیماری عالم گیر کرونا این است که رسانه ها هم مانند کادر بهداشتی - درمانی در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

31 خرداد 1399

کرونا در اروپا، از ممنوعیت مراسم خاکسپاری در اسپانیا تا هشدار فرانسه درباره عوارض مرگبار درمان تجربی

کرونا در اتحادیه اروپا همچنان جولان داده و محدودیت های بیشتری ایجاد می نماید، به گونه ای که دولت اسپانیا برای مقابله با این بحران مراسم خاکسپاری بیش از سه نفر را ممنوع اعلام نموده است.

30 اردیبهشت 1399

چگونه اضطراب ناشی از کرونا را کنترل کنیم؟

ما روی مقدار فکری که به آن می کنیم کنترل داریم. ما روی افکارمان کنترل داریم هرچند گاه کنترل آن سخت است. نگرانی درباره آن لزوما متضمن نتیجه بهتری نیست؛ بنابراین سعی کنید در ذهنتان جایی برای دیگر مسائل مهم باز بگذارید.

3 اردیبهشت 1399

شیخ لاری: یک باخت کوچک می تواند خیلی از مسائل ریز را بزرگ کند

احد شیخ لاری، سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور گفت: بدون شک برد می تواند خیلی از مسائل را پنهان کند، اما یک باخت کوچک می تواند خیلی از مسائل ریز را بزرگ کند.

7 بهمن 1398

گریه کردن در دوران بارداری؛ دلایل و راه های مقابله با آن

خبرنگاران: زنانی که بارداری را تجربه می کنند ویژگی های بارزی از تغییرات هورمونی را در خود احساس خواهند کرد. این تغییرات علاوه بر تأثیراتی که بر روی جسم فرد دارد، در خلق وخوی او نیز اثرگذار است. این نوسانات در واقع نشأت گرفته از موادی شیمیایی از مغز هستند...

21 دی 1398

این مادران نوزادان باهوش تری به جهان می آورند

یک متخصص زنان و زایمان در شیراز گفت: فعالیت های ورزشی منظم مادر در دوران بارداری، به ویژه فعالیت های هوازی، اکسیژن رسانی بهتر به سلول های جنین و رشد مطلوبتر جنین را به دنبال دارد.

25 آذر 1398

مراحل احساسی طلاق برای مردان؛ پیش و پس از آن

خبرنگاران: این باور اشتباه وجود دارد که مرد ها به راحتی با طلاق و جدایی کنار می آیند یا حداقل، بهتر از زنان هستند. اما واقعیت این است که مرد ها نیز مراحل احساسی خاص خود را در جدایی دارند و این طور نیست که صبح روز بعد از طلاق، شاد و خشنود از جای شان بلند شوند...

7 آذر 1398

نامجومطلق: نکته مثبت استقلال آرامش سرمربی بود، سبک استراماچونی متفاوت است

شاید آنها توان 120 دقیقه بازی را نداشتند و استقلال توانست از این ضعف حریف استفاده کند و به فزونی برسد. اگر بخواهیم قضاوت واقعی از این بازی داشته باشیم باید بگویم استقلال یک بازی پراشتباه داشت و در کارهای تاکتیکی، حفظ توپ و حفظ مالکیت دچار مشکل بود.

16 آبان 1398

ماجرا های شیرین خانواده 5 قلو های قمی!

روزنامه خراسان - محدثه فیروزبخت: ساعت 23:50 شب شده بود که بابا مجتبی بالاخره از سر کار اومد خونه. بچه ها خیلی امروز بهونه باباشون رو می دریافت. منم سعی می کردم با بازی های مختلف سرشون رو گرم کنم. وقتی بابا مجتبی از سر کار برگشت، دل بچه ها حسابی از دیدن باباشون...

29 شهریور 1398