پیش بینی کانادا درباره احتمال افزایش قربانیان کرونا تا 22 هزار نفر

به گزارش کلوب آگهی، مقامات کانادایی به تشریح دو سناریوی محتمل پرداختند و خاطرنشان کردند که بین 11 هزار تا 22 هزار نفر جان خود از دست خواهند داد. آن ها هم چنین تعداد کل موارد ابتلا به این ویروس تا سرانجام بحران را از 934 هزار نفر تا حدود 2 میلیون نفر تخمین زده اند.

پیش بینی کانادا درباره احتمال افزایش قربانیان کرونا تا 22 هزار نفر

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

کانادا پیش بینی می نماید که تا انتها بحران شیوع ویروس کرونا در این کشور، تا 22 هزار قربانی بدهد و به سختی بتواند خسارات وارد آمده به اقتصاد و اشتغال این کشور را جبران کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات نهاد بهداشتی کانادا اعلام کردند که تا انتها ریشه کنی این ویروس، انتظار افزایش شمار قربانیان کرونا تا 22 هزار تن در کانادا را خواهند داشت.

مقامات کانادایی به تشریح دو سناریوی محتمل پرداختند و خاطرنشان کردند که بین 11 هزار تا 22 هزار نفر جان خود از دست خواهند داد. آن ها هم چنین تعداد کل موارد ابتلا به این ویروس تا انتها بحران را از 934 هزار نفر تا حدود 2 میلیون نفر تخمین زده اند.

این مقامات هم چنین پیش بینی نموده اند تا 16 ماه آوریل بین 500 تا 700 نفر در کانادا بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست بدهند. تا به امروز 18 هزار 447 مورد مبتلا به کرونا در کانادا گزارش شده است.

ترزا تام، مدیر ارشد نهاد بهداشت و درمان کانادا گفت، بسیار مهم است که مردم همچنان به رعایت دستورالعمل های لازم مبادرت ورزند و تا آنجا که ممکن است، در خانه بمانند.

وی همچنین اظهار کرد: نمی توانیم از مرگ و میر همه افراد جلوگیری کنیم اما باید از وقوع فاجعه و افزایش قربانیان جلوگیری کنیم.

دولت لیبرال جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا تا به امروز طیف وسیعی از اقدامات مختلف برای یاری به مشاغل آسیب دیده ارائه نموده است که در مجموع حدود 110 میلیارد دلار کانادا به صورت مستقیم را شامل می گردد.

رییس برنامه و بودجه مستقل مجلس کانادا پیش بینی نموده است که کسری بودجه از مبلغ 27/4 میلیارد دلار در سال اقتصادی 2019-2020 به 184/2 میلیارد دلار در سال اقتصادی 2020-2021 برسد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 595

به "پیش بینی کانادا درباره احتمال افزایش قربانیان کرونا تا 22 هزار نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی کانادا درباره احتمال افزایش قربانیان کرونا تا 22 هزار نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید