فرمانده نیروی انتظامی: 2 بار به نزدیکی خاوری رسیدیم اما پلیس کانادا برای بازداشت همراهی نکرد

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگاران : رئیس پلیس کشور گفت: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما پلیس کانادا وی را بازداشت نکرد، در همین موضوع استرداد مدیرعامل بانک سرمایه، پلیس اینترپل نیز تعجب کرد که ما از کجا می دانیم این متهم در کجا زندگی می نماید.

فرمانده نیروی انتظامی: 2 بار به نزدیکی خاوری رسیدیم اما پلیس کانادا برای بازداشت همراهی نکرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری در گفت وگوی تلویزیونی ضمن تشکر از کادر درمان کشور و نیروی انتظامی که در صحنه اصلی مقابله با کرونا هستند، اظهار کرد: پلیس بعد از کادر درمان در بیشترین معرض خطر ابتلا به کرونا قرار گرفته است.

وی توضیح داد: حتماً با جدیت، انگیزه و مقتدرانه با هر فردی که بخواهد امنیت را برهم بزند، برخورد می کنیم، امنیت خط قرمز ما است، اگر این افراد را گرفتیم باید قانون را رعایت کنیم، مردم از چرخاندن اوباش استقبال کردند، به طور مثال در رشت اوباش به بیمارستان حمله کردند، نمی توانیم از آنها خواهش کنیم که این کار را نکنید، باید قلم پای آنها را خرد کنیم، باید با آنها محکم برخورد کنیم و تحویل قانون دهیم، در این مدت که با اوباش برخورد کردیم، اگر نظرسنجی صورت دهیم، محبوبیت نیروی انتظامی بیشتر شده است.

این مقام ارشد انتظامی درباره تصاویر منتشرشده مبنی بر بازداشت شروری که چند سال قبل نیز بازداشت شده بود، اعلام نمود: اگر در این رابطه آسیب شناسی کنیم، شاید بگویم بعضی از قوانین بازدارندگی لازم را ندارد، باید بنشینیم و و ببینیم چه راهکاری باید صورت گیرد، باید این افراد پس از خروج از زندان واقعاً نادم شوند.

اشتری درباره عدم استرداد بعضی از متهمان فراری، اعلام نمود: مشکل ما دستگاه قضائی و پلیس آن کشورها است که با ما همکاری نمی نمایند، پروتکلهایی برای استرداد مجرمان وجود دارد که هر جا پلیس بین الملل به اینترپل اعلام نمود که فردی مجرم است، باید آن متهم به کشور مدنظر استرداد داده گردد، در بحث مدیر بانک سرمایه، اینترپل و پلیس آن کشور با ما همکاری کرد البته اشراف داشتیم که آن شخص دقیقاً کجا قرار گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی اعلام نمود: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما پلیس آنجا وی را بازداشت نکرد، در همین موضوع استرداد مدیرعامل بانک سرمایه، پلیس اینترپل نیز تعجب کرد که ما از کجا می دانیم این متهم در کجا زندگی می نماید، محل سکونت درصد بالایی از این متهمان شناسایی شده و حتی پلیس آن کشورها محل سکونت آنها را نمی داند البته بعضی مواقع موضوع حالت سیاسی پیدا می نماید و همکاری مدنظر صورت نمی گیرد.

وی از جوانان خواست که در فضای مجازی مراقب دام کلاهبرداران و افراد شیاد باشند و گفت: باید از بستر فضای مجازی برای کارهای علمی و پیشرفتها استفاده کرد و اگر مراقبت نگردد، ممکن است اتفاقات جبران ناپذیری صورت گیرد.

این مقام ارشد انتظامی اعلام نمود: بعضی از مواقع اتفاقاتی روی می دهد که مردم از ما می خواهند به وسیله پلیس بین الملل موضوع را پیگیری کنیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 994

به "فرمانده نیروی انتظامی: 2 بار به نزدیکی خاوری رسیدیم اما پلیس کانادا برای بازداشت همراهی نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده نیروی انتظامی: 2 بار به نزدیکی خاوری رسیدیم اما پلیس کانادا برای بازداشت همراهی نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید