11 مرد جنگی یحیی در بازی حساس ، تغییرات مهم در ترکیب پرسپولیس برای رسیدن به یک قدمی جام

به گزارش کلوب آگهی، در ترکیب پرسپولیس دو تغییر احتمالی قابل پیش بینی خواهد بود و باید منتظر بازگشت 2 ستاره باشیم.

11 مرد جنگی یحیی در بازی حساس ، تغییرات مهم در ترکیب پرسپولیس برای رسیدن به یک قدمی جام

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس امروز و از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی به مصاف گل گهر خواهد رفت و امیدوار است با کسب نتیجه در این جدال و در روزی که طرفداران خود را بار دیگر همراه می بیند، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک گردد.

سرمربی سرخ ها بعد از خاتمه محرومیت میلاد سرلک، اکنون شماره 10 خود را در اختیار دارد و پیش بینی می گردد اصلی ترین تغییر هم مربوط به پست شماره شش و بازگشت هافبک دفاعی آنها باشد. با این حال همچنان چالش خطر محرومیت 10 بازیکن دیگر یحیی گل محمدی را تهدید می نماید و باید دید او به سلامت از این جدال عبور خواهد نمود تا مهیای بازی خاتمهی و برابر نساجی گردد؟

در ترکیب پرسپولیس دو تغییر احتمالی قابل پیش بینی خواهد بود و باید منتظر بازگشت گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی این تیم بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت و بعلاوه میلاد سرلک در خاتمه محرومیت بود.

بیرانوند با چهارده کلین شیت اکنون دو ملاقات پیش رو دارد و در رقابتی نزدیک با حسین پورحمیدی امیدوار است دروازه اش را در این بازی بسته نگه داشته و شانس صدرنشینی و بی رقیبی را برای خود افزایش دهد.

خط دفاعی پرسپولیس نیز با بازگشت گولسیانی که در ملاقات قبلی نیز در دقایق خاتمهی به کار گرفته شد، با این مدافع گرجستانی و پورعلی گنجی در قلب دفاعی و علی نعمتی در سمت چپ و دانیال اسماعیلی فر در سمت راست برابر حریف حاضر خواهند بود.

بازگشت میلاد سرلک به پست هافبک دفاعی و حضور مهدی ترابی، سروش رفیعی و سعید صادقی به عنوان مثلث خط میانی سرخ ها دیگر احتمال ترکیب پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان خواهد بود و خط میانی یحیی گل محمدی که این روزها در اوج آمادگی قرار گرفته است، در پی این خواهند بود تا بار دیگر سد دفاعی حریفان را شکسته و بردهای سریالی این تیم را تداوم بخشند.

وحید امیری و عیسی آل کثیر نیز زوج خط هجومی پرسپولیس خواهند بود. با این حال امیری به عنوان کاپیتان سرخ ها یک خط عقب تر و با دوندگی و بازی سازی خود در پی گلسازی و عبور از مدافعان حریف خواهد بود و شرایط را برای عیسی آل کثیر فرصت طلب و دیگر بازیکنان تیمش فراهم خواهد نمود.

آل کثیر که آخرین گل پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان را به ثمر رسانده، اکنون چشم به تکرار این موفقیت دارد و نشان داده که تکرار گلزنی ها را به خوبی بلد است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

علیرضا بیرانوند

گئورگی گولسیانی

علی نعمتی

دانیال اسماعیلی فر

میلاد سرلک

مهدی ترابی

سروش رفیعی

سعید صادقی

وحید امیری

عیسی آل کثیر

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1402 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 2208

به "11 مرد جنگی یحیی در بازی حساس ، تغییرات مهم در ترکیب پرسپولیس برای رسیدن به یک قدمی جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 مرد جنگی یحیی در بازی حساس ، تغییرات مهم در ترکیب پرسپولیس برای رسیدن به یک قدمی جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید