پیغام موشکی روسیه به آمریکا

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگاران : پیغام رسانی روسیه در خصوص موشک بین قاره ای سرمت همزمان با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا در واشنگتن طراحی شده است.

پیغام موشکی روسیه به آمریکا

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از جماران ، روسیه می گوید که در حال کار بر روی موشک قاره پیمای سرمت خود است. رسانه های دولتی روسیه می گویند که این سیستم اکنون در حال تکمیل است. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه توجه زیادی به پیشرفت کار دارد.

این مهم است زیرا انتظار می رود که سرمت با تجربه دوران بزرگ دهه 1970 R-36M2 Voyevoda ICBM ساخته گردد. رسانه ایتارتاس می گوید: سرمت RS-28 یک سیستم پیشرفته روسی مبتنی بر سیلو است که دارای یک موشک بالستیک قاره پیما با سوخت مایع سنگین است. وزن آن حدود 200 تن و وزن پرتاب آن در حدود 10 تن است. سرمت قادر است هرگونه دفاع موشکی موجود و آینده را نقض کند.

این کار بر روی یک موشک با سیستم هسته ای بین المللی قرار است بتواند دفاع موشکی موجود و آینده را نقض کند. واضح است که سرمت پیغامی برای توانایی های فعلی روسیه به ایالات متحده و اروپا و همچنین سایر کشورها است. این موشک بزرگ به جز در خصوص سلاح های هسته ای و استراتژیک هیچ کاربرد واقعی ندارد.

روسیه همچنین در حال کار بر روی سلاح های جدید دیگری مانند یک وسیله نقلیه آبی بدون سرنشین به نام پوسیدون و همچنین یک موشک بالستیک به نام کینژال و یک سلاح لیزری مخفی به نام پرسوت است. مسکو می گوید اینها در حال استفاده هستند اما معین نیست که چقدر عملیاتی هستند.

پیغام رسانی روسیه در خصوص موشک بین قاره ای سرمت همزمان با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا در واشنگتن طراحی شده است. این کشور می خواهد فناوری جدید خود را که در زمان ریاست جمهوری ترامپ فراوری و توسعه یافته است، به عنوان نوعی قصور به ایالات متحده ارائه دهد.

روسیه امیدوار است که تا سال 2022 سرمت را مستقر کند. این بخشی از انبوه سلاح ها - از هواپیماهای بدون سرنشین گرفته تا هواپیماهای جنگی و همچنین سلاح های دفاع هوایی و مافوق صوت - است که روسیه در خصوص آنها صحبت می نماید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1314

به "پیغام موشکی روسیه به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام موشکی روسیه به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید