مانع بر سر میزبانی ماهشهر از جام جهانی فرنگی، دبیر: مربوط به فدراسیون قبلی است

به گزارش کلوب آگهی، رییس فدراسیون کشتی با بیان این که اتحادیه جهانی با ارسال ایمیل به فدراسیون ایران، یکسری موانع برای میزبانی ماهشهر از رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی را مطرح نموده است، گفت: پیگیر برطرف این موانع هستیم و کوشش می کنیم این میزبانی را از دست ندهیم.

مانع بر سر میزبانی ماهشهر از جام جهانی فرنگی، دبیر: مربوط به فدراسیون قبلی است

به گزارش کلوب آگهی، علیرضا دبیر در حاشیه مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی در بندرامام خمینی، با قدردانی از خوزستان بابت برگزاری این رقابت ها، اظهارکرد: نفراتی از این پیکارها برای حضور در جام تختی انتخاب خواهند شد. فرایند انتخابی تیم ملی از همین مسابقات قهرمانی کشور آغاز شده است و هر کسی توانایی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد از همین جا باید استارت بزند.

وی ادامه داد: به اهالی کشتی قول می دهم که مسابقات قهرمانی کشور به صندلی اصلی خودش برشود. برای رقابت های سال آینده تصمیمات خوبی را می گیریم تا استان ها حتما با ملی پوش ها و نفرات خوب شان در این مسابقات شرکت نمایند. برنامه هایی داریم و ان شاءالله در ماه های آینده یا پس از المپیک این برنامه ها را اعلام می کنیم و اقدام عملی نیز پس از المپیک خواهد بود. مسابقات قهرمانی سال آینده حتما با رقابت های سال جاری قابل قیاس نخواهد بود.

دبیر فدراسیون کشتی درباره انتخاب ماهشهر به عنوان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی نیز گفت: اتحادیه جهانی ایمیلی به فدراسیون ارسال نموده و یکسری موانع برای میزبانی در ماهشهر مطرح نموده است. پیگیر این موضوع هستیم زیرا دوست داریم که این رقابت ها در بندرماهشهر برگزار شود. خوزستان به همراه دو سه استان دیگر در فرنگی جزو خوب های این رشته هستند. وظیفه ما نیز این است که برای تقویت کشتی در خوزستان و شهرستان های آن، میزبانی های خوب را به این استان بدهیم.

وی اضافه کرد: در هر صورت اتحادیه جهانی موانعی را برای میزبانی بندرماهشهر اعلام نموده است و به دنبال برطرف آن ها هستیم و اگر هم نشد، کوشش می کنیم که میزبانی را از دست ندهیم و باید ببینیم کجا می توانیم این رقابت ها را برگزار کنیم.

دبیر درباره این موانع گفت: اجازه دهید باتوجه به این که این موانع به فدراسیون قبلی بر می شود، خیلی به آن ورود نکنم. اگر در خصوص خودمان بود این موانع را می گفتم البته فدراسیون قبل و فعلی فرقی ندارد و هر دو یکی هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 201

به "مانع بر سر میزبانی ماهشهر از جام جهانی فرنگی، دبیر: مربوط به فدراسیون قبلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانع بر سر میزبانی ماهشهر از جام جهانی فرنگی، دبیر: مربوط به فدراسیون قبلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید