قلم انسولین به سرپوش هوشمند مجهز می گردد

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، سازمان غذا و داروی آمریکا یک سیستم سرپوش هوشمند برای قلم های انسولین تأیید نموده است. این سیستم که بیگ فوت یونیتی (Bigfoot Unity)نام دارد با یک سامانه رصد مستمر گلوکز خون (iCGM) یکپارچه می گردد تا توصیه هایی درباره دوزبندی انسولین فراهم کند.

قلم انسولین به سرپوش هوشمند مجهز می گردد

به گفته شرکت بیگ فوت بیومدیکال، این تنها سیستم پشتیبانی از معین دوز انسولین با تأیید سازمان غذا و دارو است که پیغام های هشدار افت قند خون نیز ارسال می نماید. این سیستم یاری می نماید تا حدس و گمان درباره انسولین مورد احتیاج بدن بیماران به حداقل برسد. همچنین اگر بیماران تزریق یک دوز انسولین را فراموش نمایند، سرپوش هوشمند به آنها هشدار می دهد. علاوه بر آن هنگامیکه مقدار گلوکز کمتر از 55ml/dL باشد، پیغام هشدار ارسال می گردد.

در حال حاضر بیگ فوت یونیتی فقط از سیستم مانیتورینگ مستمر قند خون به نام FreeStyle Libre 2 Flash Glucose Monitoring System پشتیبانی می نماید. این دستگاه برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 یا 2 طراحی شده که روزانه چند دوز انسولین تزریق می نمایند.

نمایشگرهای سرپوش هوشمند دوز انسولین پیشنهادی را همراه مقدار گلوکز نشان می دهند.

سازمان غذا و دارو مجوز استفاده از این سیستم را برای بیماران 12 ساله و عظیم تر صادر نموده است. به گفته شرکت فراوری نماینده این در هوشمند با تمام قلم های انسولین در آمریکا همخوانی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1598

به "قلم انسولین به سرپوش هوشمند مجهز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلم انسولین به سرپوش هوشمند مجهز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید