ارسال فهرست مقررات مخل کسب و کار به هیات مقررات زدایی

به گزارش کلوب آگهی، معاون وزیر صمت گفت: فهرست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات مخل بیرونی حوزه صنعت، معدن و تجارت و راه حل های پیشنهادی اصلاح آن ها به وزارت اقتصاد جهت طرح در هیات مقررات زدایی ارسال شد.

ارسال فهرست مقررات مخل کسب و کار به هیات مقررات زدایی

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از وزارت صمت، سعید زرندی خاطرنشان کرد: فهرست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات مخل بیرونی حوزه صنعت، معدن و تجارت و راه حل های پیشنهادی اصلاح آن ها به وزارت اقتصاد و دارایی جهت طرح در هیأت مقررات زدایی ارسال شد.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با عنایت به نامگذاری امسال و در راستای تحقق شعار مانع زدایی از حوزه فراوری و در مورد لغو مجوز های دست و پا گیر و تسهیل و تسریع در صدور مجوز های ضروری برای فعالان مالی فهرست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات بیرونی (برون دستگاهی) که موجب وقفه و اخلال در صدور مجوز های حوزه صنعت، معدن و تجارت شده اند جهت طرح در هیأت مقررات زدایی ارسال شده است.

وی اضافه نمود: این فهرست با همفکری و نظرخواهی از فعالان فراوریی و مالی و تشکل های بخش خصوصی، خانه های صنعت، اتاق بازرگانی و دیگر انجمن ها تهیه شده است.

زرندی در ادامه شرح داد: 9 مورد در بخش صنعت، 5 موضوع در بخش معدن و 5 مورد در بخش صنوف در این لیست به همراه پیشنهاد اصلاح آن دیده شده است.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: این فهرست، موضوعاتی بود که در اختیار هیأت مقررات زدایی می باشد و سایر موضوعات دیگر برای مانع زدایی در سطوح بالاتر دنبال می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1556

به "ارسال فهرست مقررات مخل کسب و کار به هیات مقررات زدایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال فهرست مقررات مخل کسب و کار به هیات مقررات زدایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید