کتاب نو ترامپ درباره چیست؟

به گزارش کلوب آگهی، دونالد ترامپ یک کتاب شامل صد ها عکس از دوران فعالیتش در کاخ سفید منتشر می کند.

کتاب نو ترامپ درباره چیست؟

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا کتابی مربوط به دوران ریاست جمهوری خود منتشر خواهد کرد که بیش از 300 عکس و توضیحاتی را که از طریق ترامپ نوشته شده اند در برمی گیرد.

این کتاب که سفر ما در کنار یکدیگر نام دارد در هفتم دسامبر (16 آذر) منتشر خواهد شد. به این ترتیب این نخستین کتابی خواهد بود که ترامپ پس از خروج از کاخ سفید منتشر می کند.

انتشارات وینینگ تیم که از طریق دونالد ترامپ جونیور و سرجیو گور تاسیس شده است انتشار این کتاب را بر عهده خواهد داشت.

با این حال این کتاب به طور جامع وقایع دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ را پوشش نخواهد داد. در ماه های اخیر شایعاتی درباره احتمال انتشار یک کتاب خاطرات مفصل تر از دونالد ترامپ مطرح شده است.

بسیاری از چهره های مهم دولت ترامپ قرارداد های چاپ کتاب را به امضا رسانده اند که از جمله آن ها به مایک پنس، کلین کانوی و جرد کوشنر می توان اشاره کرد.

آسوشیتدپرس نیز نوشت، درحالی که باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و سایر رئیس جمهور های اخیر استان متحده آمریکا مدت کمی پس از ترک کاخ سفید کتاب های خاطراتی را با انعقاد قرارداد هایی با انتشارات پنگوئن رندوم هاوس و سایر انتشاراتی ها به چاپ رسانده اند، ناشران نیویورکی، بخصوص پس از هجوم طرفداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در برابر همکاری با او مقاومت کرده اند.

پیش تر انتشارت سایمون و شوستر قرارداد چاپ کتاب جاش هالی یکی از حامیان ترامپ را لغو کرد و برای انتشار کتاب خاطرات مایک پنس معاون اول ترامپ نیز با انتقاد روبرو شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1883

به "کتاب نو ترامپ درباره چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب نو ترامپ درباره چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید