پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400 خبرنگاران

به گزارش کلوب آگهی، پیام پروانه ها، پیروزی است و پیشرفت. چیرگی بر محدودیت و تحریم و تاریکی، درس بزرگ نوروز است.

پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400 خبرنگاران

گزارش گروه فناوری خبرنگاران، پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400 به شرح زیر است: بهار و پروانه ها، همواره به ما می آموزانند که دارایی زمین، دارایی زمان و دارایی انسان، در زیست بوم اش نهان است و از آن نیز پدیدار می شود.

جسارت جوانان خلاق زیست بوم نوآوری و فناوری، فتح قله های جدید را به همراه می آورد. چنین است که شکست برای اهالی این پاک بوم، بی معناست. ما، یا پیروز می شویم یا می آموزیم. در مواجهه با دشواری های دشمن یکساله مان؛ کرونا نیز، اهالی زیست بوم نوآوری و فعالان عرصه دانش بنیان، این مفهوم را به زیبایی، نمایان کرده اند و با نمایش دادن ایران قوی تر، در برابر این بیماری، سرسختانه و سربلندانه ایستاده اند.

تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، شعار سال جدید است که از سوی رهبر معظم انقلاب، نامگذاری و مزین شده است. امسال نیز، دوبار، عید عزیز نیمه شعبان را جشن خواهیم گرفت که تاکیدی است بر نوید دادن سالی پربار و شکوهمند.

سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می گویم و یک آرزو برای سرزمین عزیزم دارم؛ همانگونه که به رسم چندین ساله، آخرین روز سال را روز ملی نفت نامگذاری کرده اند، روز ملی اقتصاد بدون اتکا به نفت را نیز به زودی در تقویم مان بیفزاییم و حال سرزمین مان را دگرگون سازیم. چنین بادا.

سورنا ستاری

معاون علمی و فناوی رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1516

به "پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400 خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام تبریک معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت نوروز 1400 خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید