همچنان سازمان لیگ حقوق تبلیغات محیطی را دارد

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران، بهرام رضائیان درباره جزئیات جلسه امروز اعضای فدراسیون فوتبال با مدیران باشگاه ها گفت: جلسه امروز خیلی خوب بود. عزیزی خادم با توجه به صحبت های پیش آمده این جلسه را ترتیب داد. واقعیت این است که فوتبال ما می تواند درآمدزا باشد و بیشتر از این حق خودش را به دست بیاورد اما نیاز به اتحاد و همدلی است. کارگروهی تشکیل و امروز مصوب شد تا کار را پیش ببرند.

همچنان سازمان لیگ حقوق تبلیغات محیطی را دارد

او درباره تلاش برای بهبود شرایط اقتصادی باشگاه ها شرح داد: باشگاه های ما واقعا مظلوم هستند و درآمد ندارند. هزینه ها خیلی سرسام آور شده است. باشگاه ها و مدیرانشان دغدغه دارند. امیدواریم این جلسه و جلسات بعدی که در کارگروه تخصصی برگزار می شود باعث شود که باشگاه ها به حق واقعی خودشان برسند. همه باید دست به دست هم بدهیم تا اتفاق خوبی بیفتد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره ادامه فرایند فعلی حق تبلیغات محیطی که در اختیار سازمان ایگ است ادامه داد: درست این اتفاق ادامه دارد. بعضی قوانین و بخشنامه ها قبلا در هیأت رئیسه و سازمان لیگ بوده که تصویب کردند متولی سازمان لیگ باشد. در ادامه که امروز جلسه بود بعضی گفتند سازمان لیگ باشد و بعضی ها هم گفتند خودمان باشیم ولی نظر قاطع بر این بود که سازمان لیگ متولی باشد. رئیس فدراسیون و بهافرایند قول دادند در هر مسیری که درآمدزایی بیشتری برای فوتبال داشته باشد همراه هستند و همکاری می کنند.

رضائیان درباره تأثیر انتخاب کارگروه برای حل مسائل مربوط به حرفه ای سازی و حق پخش تبلیغات محیطی شرح داد: بعضی از این بخشنامه ها به ضرر فوتبال هستند. آنها را ما انسان ها نوشته ایم. این بخشنامه ها را ان شاالله در فرایند چندروزه لغو و تعدیل می کنیم.

وی درباره طرح های درامدزایی مصطفی آجورلو برای استقلال گفت:آجورلو دغدغه تیمش را دارد. استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و خیلی از تیم های پر هوادار دغدغه دارند. ما پفراینده و بخشنامه داریم. در شأن ما نیست AFC اینگونه به ما اخطار می دهد. در پی این هستیم باشگاه ها در اسرع وقت به درآمدزایی برسند. بیشتر فدراسیون فوتبال این شعار را می دهد چون دغدغه باشگاه ها را ندارد. این درآمد به تیم های ملی می رسد. ان شاءالله تیم ملی در کمترین زمان ممکن به جام جهانی صعود کند

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1847

به "همچنان سازمان لیگ حقوق تبلیغات محیطی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همچنان سازمان لیگ حقوق تبلیغات محیطی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید