نوشی صوفیانی: با ربیعی می توانیم به سهمیه لیگ قهرمانان هم فکر کنیم

به گزارش کلوب آگهی، دروازه بان تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی شد که آنها نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در این فصل دارند.

نوشی صوفیانی: با ربیعی می توانیم به سهمیه لیگ قهرمانان هم فکر کنیم

داوود نوشی صوفیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص آخرین شرایط تیمش گفت: ما بعد از بازی با سایپا کمی استراحت کردیم و دوباره تمرینات آغاز شد تا آماده بازی با نفت مسجدسلیمان شویم. خوشبختانه شرایط تیم خوب است و برد برابر سایپا شرایط تیم را نیز در جدول بهتر کرد. امیدوارم در بازی های بعدی هم نتایج خوبی بگیریم تا در سرانجام مسابقات یک صندلی خوب را در جدول به دست بیاوریم.

دروازه بان تیم فوتبال مس رفسنجان در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می تواند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشد، توضیح داد: ما بازی به بازی جلو می رویم، اما با این کادر فنی و بازیکنان می توان به موفقیت های عظیم رسید. تیم ما از ابتدای لیگ و بازی به بازی شخصیت خوبی پیدا کرد و در نیم فصل دوم هم بازیکنان خوبی به جمع ما اضافه شدند تا تبدیل به تیم قوی تری شویم. از طرفی محمد ربیعی و همکارانش کوشش زیادی می نمایند تا این تیم نتیجه بگیرد. ربیعی واقعاً در نتایج مس تأثیر زیادی داشته است و ما با این مربی حتی می توانیم به کسب سهمیه هم فکر کنیم.

وی درباره اینکه آیا از عملکردش در این فصل راضی است، گفت: خدا را شکر تا اینجا عملکرد خوبی داشتم. البته در این مورد باید کادر فنی نظر بدهد، ولی من همواره تمام کوششم را به کار می گیرم تا بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم. مطمئناً بیشتر کوشش خواهم کرد تا در ادامه بازی ها نمایش بهتری داشته باشم و بیشتر به تیمم یاری کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1560

به "نوشی صوفیانی: با ربیعی می توانیم به سهمیه لیگ قهرمانان هم فکر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوشی صوفیانی: با ربیعی می توانیم به سهمیه لیگ قهرمانان هم فکر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید