نکونام: دوستان بدترین برنامه ریزی را برای ما انجام داده اند، وظیفه دارم از حق فولاد و خوزستان دفاع کنم

به گزارش کلوب آگهی، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از سازمان لیگ گفت که بدترین برنامه ریزی را برای تیم او انجام داده اند.

نکونام: دوستان بدترین برنامه ریزی را برای ما انجام داده اند، وظیفه دارم از حق فولاد و خوزستان دفاع کنم

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در گفت وگو با رادیو ورزش درباره شرایط تیمش و دیگر مسائل صحبت کرد که در زیر می خوانید:

با تیم خوب سپاهان بازی داشتیم و واقعا باید به سپاهانی ها برای داشتن چنین تیمی تبریک گفت. تیم خوب و پرمهره ای دارند. می دانستیم بازی سنگینی داریم و نکته مهم این بود که بتوانیم نقاط قوت و ضعف این تیم را کنترل کنیم. به هر حال چون بازی در خانه مان بود و می توانستیم به سه امتیاز برسیم، تمرکزمان این بود که به برد برسیم. خوب بازی کردیم و باریکنانم زحمت کشیدند و اگر کمی حواس مان جمع بود حتما می توانستیم با برد خارج شویم.

در مجموع داور خوب قضاوت کرد، چون بازی سنگینی بود. در گرمای اهواز قضاوت هم سخت می شود. مهمترین موردی که رخ داد و ما نسبت به آن گله داشتیم، صحنه ای بود که بازیکن ما موقعیت تک به تک را از دست داد و گلر حریف توپ را سیو کرد و به بیرون رفت و کرنر واسه ما گرفته نشد. به هر حال شرایط به صورتی است که هر موقعیت برای تیم ها مهم است. داور کرنر نگرفت و بازیکن من اعتراض کرد و بعد داور به چهار نفر کارت زرد داد و با این کارت ها ساسان انصاری را از دست دادم و شیمبا را هم که نداشتم و حالا تیمم اصلا فوروارد ندارد، آن هم به خاطر اشتباه داور.

در ایران هم قانونی نیست که بخواهند کارت ها را برگردانند و تا حالا هم چنین اتفاقی نیفتاده است، به همین دلیل نسبت به این موضوع اعتراضی نکردیم و اگر قانونی بود، قطعا اعتراض می کردیم و چهار کارت ما باید بر می گشت. در مجموع با توجه به بازی سنگینی که بود، آقای منصوریان قضاوت خوبی داشت. در این مقطع حساس لیگ، هر کارت خیلی تاثیر دارد و اکنون با توجه به شرایط کرونایی که در اهواز است، هم بازیکن کرونایی و هم مصدوم داشتم. برای بازی با مس رفسنجان هم بعد از بازی تعداد مصدوم ها را می شماریم (باخنده). البته یکسری ها قطعا به این دیدار می رسند و یکسری را باز هم نخواهیم داشت.

پنجره ما به خاطر یک بازیکن بسته شد و به جای اینکه شدیدترین مجازات را برای بازیکن در نظر بگیرند برای باشگاهی که نماینده ایران در آسیا بود، در نظر گرفتند. برنامه ریزی لیگ به صورتی است که یک بار به صورتی برنامه را برای ما در نظر نگرفتند که یک بار تیمم دو بازی متوالی در خانه انجام دهد. چرا باید تیم من هر چهار روز یک بار بازی کند؟ تیم فولاد چون نه زور دارد و نه هوادارانش اعتراض و تجمع می کند، اگر به فولاد زور بگویند اتفاقی هم نمی افتد، اما من به نام سرمربی فولاد وظیفه دارم از حق فولاد و استان خوزستان دفاع کنم. از مردم و هواداران تیمم برای این برنامه ریزی عذرخواهی می کنم. اما زوری نداریم و نمی توانیم کاری کنیم. به هر حال طوری برنامه ریزی کردند که خدای ناکرده فولاد دو بازی متوالی در خانه انجام ندهد و اتفاقاتی بیفتد که فولاد نتیجه بگیرد و بالا بیاید.

این برنامه ریزی ها برای من تأثیر دارد. البته ما اعتراضی هم نکردیم، اما تا خاتمه لیگ، فولاد از این برنامه ریزی ضرر کرده است. مس رفسنجان با 6 روز استراحت مقابل ما بازی می کند، در حالی که شرایط برای ما به این صورت نیست و کجای این عدالت است و باید یک بازی نابرابر داشته باشیم. شرایط مان خیلی سخت است و خدا را شکر دوستان بدترین برنامه ریزی را برای ما انجام داده اند. سازمان لیگ، قبل از پلی آف آسیا یک بازی ما را لغو کرد که همان موقع از آن ها تشکر کردم که نگاه ملی داشتند اما در سایر برنامه ریزی به این صورت نشد.

فوتبال قابل پیش بینی نیست. امسال باتوجه به ساعت تمرینی مان فوتبال لیگ اروپا را خیلی کم دیدم که بخواهم کارشناسی کنم اما از برد دیشب اسپانیا مقابل کرواسی خیلی راضی شدم چون عرق خاصی به اسپانیا دارم و امیدوارم اسپانیا یا ایتالیا قهرمان شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1701

به "نکونام: دوستان بدترین برنامه ریزی را برای ما انجام داده اند، وظیفه دارم از حق فولاد و خوزستان دفاع کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: دوستان بدترین برنامه ریزی را برای ما انجام داده اند، وظیفه دارم از حق فولاد و خوزستان دفاع کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید