محصولات فناورانه در فروشگاه دانش بنیان پارک پردیس پذیرش می شوند

به گزارش کلوب آگهی، با هدف توسعه برند تولیدات فناورانه، از سوی پارک فناوری پردیس فراخوانی برای عرضه محصولات فناورانه با قابلیت B2C برای شرکت های فناور منتشر شد.

محصولات فناورانه در فروشگاه دانش بنیان پارک پردیس پذیرش می شوند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، پارک فناوری پردیس در حال راه اندازی پایگاه محصولات فناورانه B2C (محصولاتی که مشتریان نهایی آنها، عموم مردم باشند) در مرکز شهر تهران است و در این پایگاه محصولات تولیدی شرکت های فناور مستقر در مجموعه های فناوری عرضه خواهد شد.

این اقدام ضمن توسعه بازار محصولات شرکت های دانش بنیان، به توسعه برند تولیدات فناورانه ایرانی در سطح جامعه یاری خواهد نمود. امکان برخورداری از فروش متمرکز فروشگاهی، برگزاری جلسات مذاکره فروش در اتاق جلسه پایگاه، دریافت ابزار های تشویقی برای تقویت قدرت رقابتی محصولات همانند لیزینگ، گارانتی، بیمه و ... از دیگر امکانات و خدمات این پایگاه به شمار می رود.

بر این اساس شرکت های فناور که دارای محصولات فناورانه B2C هستند، می توانند برای حضور محصولات خود در این پایگاه فروش، درخواست خود را به وسیله لینک epoll.tinet.ir/832200 بارگذاری نمایند. محصولات ارائه شده در این فروشگاه باید دارای هویت فناورانه و نوآورانه، B2C و دارای مشتریان نهایی بالقوه از عموم مردم باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1837

به "محصولات فناورانه در فروشگاه دانش بنیان پارک پردیس پذیرش می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات فناورانه در فروشگاه دانش بنیان پارک پردیس پذیرش می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید