لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی پرسپولیس و ادامه روزهای خوب فولاد در سرانجام هفته دوم، تراکتور همچنان امیدوار

به گزارش کلوب آگهی، در خاتمه هفته دوم دیدارهای گروه B و D و E لیگ قهرمانان آسیا سه تیم ایرانی، رتبه های اول، دوم و سوم گروه های خود را در اختیار گرفته اند.

لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی پرسپولیس و ادامه روزهای خوب فولاد در سرانجام هفته دوم، تراکتور همچنان امیدوار

به گزارش خبرنگاران، دیدارهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا شنبه شب در سه گروه B و D و E پیگیری شد که در انتها این دیدارها دو تیم فولاد و پرسپولیس به ترتیب با صدرنشینی و ایستادن در رتبه دوم جدول گروه شان هفته را به انتها رساندند. همچنین در گروهی که تراکتور حضور دارد، این تیم با دو امتیاز فاصله نسبت به صدر جدول همچنان امیدوارانه به کار خود ادامه خواهد داد.

نتایج کامل هفته دوم و جدول گروه های B و D و E را در زیر مشاهده می کنید:

گروه B:

نیروی هوایی عراق صفر - پاختاکور ازبکستان صفر

تراکتور ایران صفر - شارجه امارات صفر

در این گروه تیم شارجه امارات با چهار امتیاز صدرنشین است و پاختاکور و تراکتور هر کدام با دو امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. نیروی هوایی نیز با یک امتیاز قعرنشین این گروه است.

گروه D:

فولاد ایران یک - الوحدات اردن صفر

النصر عربستان 3 - السد قطر یک

النصر عربستان و فولاد ایران در گروه D با یک برد و یک تساوی، 4 امتیازی هستند، اما نماینده عربستان به لطف تفاضل گل بهتر رتبه نخست را در اختیار دارد. الوحدات اردن نیز پس از فولاد و با یک امتیاز در رتبه سوم است و السد در قعر جدول حضور دارد.

گروه E:

الوحده امارات صفر - گوای هند صفر

الریان قطر یک - پرسپولیس ایران 3

پرسپولیس در گروه E پیشتاز است و با دو برد و کسب شش امتیاز کامل از دو بازی، صدر جدول را در اختیار دارد. گوای هند دو امتیازی و در رتبه دوم قرار گرفته تا الوحده امارات و الریان قطر با یک امتیاز به ترتیب رتبه های سوم و چهارم را برای خود نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1558

به "لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی پرسپولیس و ادامه روزهای خوب فولاد در سرانجام هفته دوم، تراکتور همچنان امیدوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی پرسپولیس و ادامه روزهای خوب فولاد در سرانجام هفته دوم، تراکتور همچنان امیدوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید