عدم پخش تلویزیونی بازی ماشین سازی و مسجدسلیمان تخلف کوچکی نیست

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگاران/خوزستان سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال با اشاره به تصمیم مدیرعامل باشگاه ماشین سازی نسبت به ممانعت از ورود صدا و سیما برای پخش دیدار این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، گفت: در هر صورت با گزارشی که ناظر بازی ارائه خواهد داد، حتما موضوع را به ارکان قضایی ارجاع می دهیم زیرا تخلف کوچکی نیست.

عدم پخش تلویزیونی بازی ماشین سازی و مسجدسلیمان تخلف کوچکی نیست

سهیل مهدی درباره ممانعت باشگاه ماشین سازی از ورود دوربین های صدا و سیما برای پخش زنده بازی با نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روز گذشته به صورت شفاهی به من گفت که باتوجه به اینکه بازی در استادیوم خانگی خودمان است، تشخیص دادیم صدا و سیما حضور پیدا نکند.

به گزارش خبرنگاران، وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: طبق قوانین بین المللی نیز 24 ساعت از قبل از مسابقه، استادیوم میزبان در اختیاز سازمان برگزارکننده بازی است که در این زمینه نیز تذکرات لازم را به باشگاه ماشین سازی دادیم و گفتیم این تصمیم شما تخلف محض خواهد بود و اگر این کار انجام شود، موضوع به ارکان قضایی ارجاع داده می شود.

سرپرست کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال عنوان نمود: به هر حال از طریق قوانین بین المللی هیچ مقامی جز سازمان برگزار کننده مسابقه، اجازه دخل و تصرف ندارد. البته پس از تذکر به باشگاه ماشین سازی، قول داده شد که همکاری کنند اما متاسفانه 30 دقیقه قبل از آغاز بازی امروز، مجدد اعلام شد که مدیریت مجموعه بنیان دیزل به دوربین های صدا و سیما اجازه ورود نداده است و تصویربرداران هم ناراحت شدند و رفتند.

وی با بیان این که در ایامی که کرونا است و هوادار نمی تواند وارد استادیوم شود دیگر نمی شود که از طریق تلویزیون هم بازی ها را نبینند، گفت: حتی روز گذشته با ممانعتی که باشگاه ماشین سازی به عمل آورد، گفتیم اگر این اقدام انجام شود، بازی به استادیوم یادگار امام منتقل می شود و حتی تمهیدات لازم را هم در نظر گرفته بودیم اما پس از این که قول داده شد که بازی پخش تلویزیونی داشته باشد، مقرر شد بازی در همان استادیوم بنیان دیزل برگزار شود.

مهدی گفت: قاعدتا وقتی یک استادیوم در اختیار مسئولان برگزار کننده قرار نگیرد، شرایط به سمتی می رود که میزبانی از این استادیوم سلب شود زیرا دیگر از این استادیوم برای بازی های آینده اطمینان نداریم. وقتی روی مسایل شخصی تصمیم می گیرند ما نمی توانیم برای دیدارهای آینده تحمل کنیم و تصمیم های جدید گرفته خواهد شد.

وی عنوان نمود: در هر صورت با گزارشی که ناظر بازی ارائه خواهد داد حتما موضوع را به ارکان قضایی ارجاع می دهیم زیرا تخلف کوچکی نیست. فدراسیون و کمیته اخلاق هم در این زمینه تصمیم گیری می کنند و به راحتی نباید از این مسائل گذشت.

به گزارش خبرنگاران، در حالی امروز نفت مسجدسلیمان در استادیوم بنیان دیزل میهمان تیم ماشین سازی بود که در پی تصمیم باشگاه تبریزی عوامل صدا و سیما اجازه ورود به استادیوم را پیدا نکردند که این موضوع نیز حواشی و اعتراض شدید باشگاه نفت را به دنبال داشت و در نهایت نیز پس از حواشی بسیار، نیمه دوم این بازی پخش تلویزیونی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1195

به "عدم پخش تلویزیونی بازی ماشین سازی و مسجدسلیمان تخلف کوچکی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم پخش تلویزیونی بازی ماشین سازی و مسجدسلیمان تخلف کوچکی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید