شطرنج پست با سه وزیر

به گزارش کلوب آگهی، بزرگترین پروژه هوشمندسازی پرداخت در صنعت پست و لجستیک کلید خورد. این پروژه با همکاری شرکت تی تک به عنوان تأمین کننده زیرساخت فناوری اطلاعات پست و لجستیک، شرکت تیپاکس به عنوان یکی از بزرگترین کوریرهای پستی کشور و شرکت پرداخت نوین آرین به عنوان ارائه دهنده خدمات زیر ساختی پرداخت اجرا شده است. ایجاد پلتفرم یکپارچه و هوشمند پرداخت و همچنین تأمین و تجهیز 2 هزار دستگاه کارتخوان اندرویدی (Handheld) در فاز اول به بهره برداری رسید.

شطرنج پست با سه وزیر

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

این پروژه بر مبنای یکپارچه سازی سامانه های پرداخت و سامانه های مکان محور تی تک، اپلیکیشن جت تیپاکس و سرویس های پرداخت زیرساختی پرداخت نوین آرین، طراحی و پیاده سازی شده است، که پس از آزمایش های فنی و صحت عملکرد سامانه ها، هم اکنون در قالب نسخه جدید اپلیکیشن جت، قابل ارائه است.

امکانات بسیاری در این سرویس پیش بینی شده است که در فاز اول می توان به سامانه تهیه و ارائه گزارشات هوشمند مدیریتی شامل نمایش محل انجام تراکنش ها، جزییات تراکنش، آدرس، مختصات مکانی مربوط به تراکنش و رهگیری مرسولات پستی به صورت برخط اشاره نمود. همچنین امکانات دیگری مانند تسهیم آنلاین، حساب دیجیتال، تسویه زماندار نیز در این سامانه تعبیه شده اند و به گفته مدیران پروژه در فازهای بعدی قابل بهره بردای خواهند بود.

این پروژه از حیث تعداد دستگاه کارتخوان اندرویدی و همچنین همکاری و هم افزایی مشارکتی، یکی از بزرگترین پروژه های هوشمندسازی صنعت پست و لجستیک است که می تواند نوید بخش آینده ای فناورانه و سبب هم افزایی و مشارکت سازنده میان فعالان صنعت پست و لجستیک کشور باشد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 360

به "شطرنج پست با سه وزیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شطرنج پست با سه وزیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید