سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال: اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است، یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می کند

به گزارش کلوب آگهی، با شرایطی که کشور ما دارد و جناب علی نژاد هم اظهار داشت اولویت ما این است که از پتانسیل های داخلی استفاده کنیم. ما نیروهای کارآمدی که باتجربه هم هستند زیاد داریم. هنوز چیزی قطعی نشده و اگر بشود سرپرست فدراسیون اعلام می کند در حال رایزنی هستیم. مذاکرات اجرا شده، اما الان نمی توانیم بگوییم چه شخصی سرمربی تیم ملی خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال: اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است، یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می کند

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: با شرایطی که کشور دارد، اولویت مان استفاده از پتانسیل های داخلی برای سرمربیگری تیم ملی است.

به گزارش فارس، ابراهیم شکوری در گفتگو با برنامه تهران ورزشی در مورد اینکه محمود شیعی روز گذشته گفت طبق جلسه هیات رئیسه فدراسیون سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود، گفت: در این رابطه همانطور که حیدر بهاروند هفته قبل گفت در اولین فرصت سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد. در مورد اینکه گزینه سرمربیگری تیم ملی ایرانی یا خارجی است، اصول مذاکره می گوید که نباید زیاد روی آن مانور بدهیم. ما هم گزینه داخلی و هم گزینه خارجی داریم.

وی ادامه داد: با شرایطی که کشور ما دارد و جناب علی نژاد هم گفت اولویت ما این است که از پتانسیل های داخلی استفاده کنیم. ما نیروهای کارآمدی که باتجربه هم هستند زیاد داریم. هنوز چیزی قطعی نشده و اگر بشود سرپرست فدراسیون اعلام می کند در حال رایزنی هستیم. مذاکرات اجرا شده، اما الان نمی توانیم بگوییم چه شخصی سرمربی تیم ملی خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در مورد اینکه چه چالش هایی باعث شده انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز ادامه داشته باشد، افزود: هر قراردادی مباحث مبلغ و مدت قرارداد را دارد. باید نقاط ضعف و قوت قراردادهای قبلی را هم در نظر بگیریم. تیم مخصوصی روی این مسئله در حال کار است. با توجه به اینکه بحث جام باشگاه ها و انتخاب فدراسیون را داشتیم، من درگیر این مسائل بودم. اطلاعات شفاف و دقیق را دوستان در حال مذاکره می توانند ارائه بدهند. این مذاکره با موضوع حیدر بهاروند انجام می شود و کمیته فنی هم نظرات خودش را اعلام کرده است.

وی در ادامه شرح داد: گزینه ما قطعا گزینه ای است که تیم ملی را به جام جهانی برساند و همچنین بحث جام ملت های آسیا را هم داریم. 4 بازی حساس و مهم در فروردین و خرداد داریم. تمام تلاش و هم و غم ریاست فدراسیون و کمیته فنی این است که انتخاب خوبی داشته باشیم. بهاروند و اعضای کمیته فنی هم طی روزهای آینده این انتخاب را اعلام خواهند کرد. اصول مذاکره ایجاب می کند روی اینکه گزینه سرمربیگری تیم ملی داخلی است یا خارجی صحبتی نکنیم.

شکوری در پاسخ به این سوال که آیا مارک ویلموتس شکایت جدیدی را علیه فدراسیون ایران مطرح نکرده، گفت: خیر، شکایت خاصی از طرف او اعلام نشده، ما مبلغی را به او پرداخت کردیم که بیشتر از کاری بوده که انجام داده و فدراسیون فوتبال اکنون مطالبه دارد و درخواست کردیم که ویلموتس مبلغ اضافه را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در مورد زمان برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران عنوان کرد: در حال حاضر اولویت ما برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است. هیات رئیسه تصمیم گرفت که این انتخابات قبل از عید باشد و من به عنوان مسئول برگزاری انتخابات و دبیر مجمع فکر می کنم تصمیم خوبی گرفته شده چون باید هرچه سریع تر رئیس فدراسیون فوتبال مشخص شود. استفاده از نیروهایی که اهداف بلندمدت دارد به ما خیلی کمک می کند و امیدواریم انتخابات به خوبی برگزار شود.

وی ادامه داد: فرایندی را شروع کرده ایم که اعضای مجمع از هشتم تا هفتم فرم های لازم را دریافت کنند و از هشتم تا بیستم ثبت نام کاندیداها انجام شود.

شکوری در پاسخ به این سوال که آیا حبیب الله شیرازی به عنوان سرپرست هیات فوتبال استان تهران این فرم را امضا خواهد کرد یا به عنوان ریاست این هیات، گفت: در حال حاضر جناب شیرازی سرپرست نیستند و رئیس هستند و باید با این عنوان رای بدهند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در مورد اینکه از دوره قانونی ریاست شیرازی مدتی گذشته و آیا این کار قانونی است، شرح داد: در اساسنامه بندی وجود دارد که رئیس هیات می تواند تا زمان برگزاری انتخابات و مشخص شدن رئیس جدید به فعالیت خودش ادامه بدهد. با استفاده از این بند ریاست هیات استان تهران را دارد و سعی می کنیم در سریع ترین زمان این مسئله را حل کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 494

به "سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال: اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است، یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال: اولویت انتخاب سرمربی داخلی برای تیم ملی است، یک تیم مخصوص روی مذاکرات کار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید