خبرنگاران درخشان: امتیاز بازی های رو در رو نقش مهمی در قهرمان لیگ فوتبال دارد

به گزارش کلوب آگهی، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به رقابت های لیگ برتر، گفت: مدعیان در هفته های پایانی بازی های رو در رویی دارند که می تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند.

خبرنگاران درخشان: امتیاز بازی های رو در رو نقش مهمی در قهرمان لیگ فوتبال دارد

حمید درخشان روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران با اشاره به شروع مسابقات لیگ برتر و مقدماتی جام جهانی فوتبال گفت: روزهای پایانی ماه اردیبهشت و ماه خرداد برای دوستداران فوتبال ملی و باشگاهی روزهای حساسی به شمار می رود.

وی ادامه داد: از یک سو تیم ملی باید در مقدماتی جام جهانی حضور داشته باشد و چهار مسابقه فینال گونه دارد که لغزش در هر کدام موجب می شود تا جهت رسیدن به جام جهانی 2022 قطر ناهموار شود. و در سوی دیگر لیگ به اوج خواهد رسید و رقابت بین تیم های مختلف برای قهرمانی شکل واقعی به خود خواهد گرفت.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: متاسفانه با نتایجی که تیم ملی در زمان مارک ویلموتس گرفت جهت صعود به جام جهانی 2022 قطر سخت شد. اما این سختی به معنای ناامیدی نیست بلکه تیم ملی فوتبال ایران یک شاکله مناسب برای مسابقات دارد و بازیکنان آن تجربه زیادی دارند. ما چند گلزن برتر در لیگ های اروپایی داریم و آنان می توانند عصای دست دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال باشند.

وی با اشاره به شرایط میزبانی بحرین نیز گفت: کرونا ورزش جهان را تحت تاثیر قرار داده و این حقیقتی انکار ناپذیر است. ما باید بپذیریم که در کشور دیگر بازی ها برگزار خواهد شد و تمرکز اصلی بر روی نتیجه گیری باشد. شکست عراق و بحرین کار سختی نیست اما مهم این است که بازیکنان و کادر فنی تفکر بُرد گام در مسابقه بگذارند. نباید تسلیم جنگ روانی شویم و این یک فاکتور برای فزونی به شمار می رود.

او در ادامه مصاحبه با اشاره به بازگشت قدرتمند تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا گفت: سه تیم باشگاهی ما گام در مرحله حذفی گذاشت و این یک امتیاز خوب به شمار می رود. صدرنشینی استقلال و پرسپولیس در گروه های خود اعتماد به نفس آنان را افزایش داده و این موجب خواهد شد تا تنور لیگ برتر بیش از گذشته داغ باشد.

وی ادامه داد: تیم های سپاهان، پرسپولیس و استقلال مدعی هستند و چند تیم دیگر نیز مدعی به شمار می فرایند. این تیم ها در هفته های پایانی بازی رو در رو دارند و برد در این بازی ها به معنای تثبیت قهرمانی است. نباید امتیازات به راحتی از دست داده شود.

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس تهران در پایان این را هم گفت: برخی از مسوولان تیم های فوتبال ایران بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان نسبت به اجرای دستورالعمل های بهداشتی اعتراض داشتند. اما واقعیتی که وجود دارد سلامت بازیکنان از هر نتیجه ای مهمتر است. اگر یک نمونه مثبت کرونا در تیم باشد به بازیکنان دیگر و تیم های لیگ فزونی تسری پیدا می کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1615

به "خبرنگاران درخشان: امتیاز بازی های رو در رو نقش مهمی در قهرمان لیگ فوتبال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران درخشان: امتیاز بازی های رو در رو نقش مهمی در قهرمان لیگ فوتبال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید