زمان پایان کرونا در ایران و جهان پیش بینی شد

به گزارش کلوب آگهی به نقل از دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، محققان دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور(SUTD)در تحقیقی جدید با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات مربوط به پاندمی کووید 19 در سراسر جهان را تحلیل و زمان احتمالی پایان یافتن شیوع کووید 19 در کشورهای مختلف جهان را پیش بینی کرده اند.

زمان پایان کرونا در ایران و جهان پیش بینی شد

طبق اطلاعات آپدیت شده در 28 آوریل (دیروز) در این تحقیق، پیش بینی می شود تا 17 می (28 اردیبهشت) 2020 میلادی 97 درصد شیوع کووید 19 در ایران سرانجام یابد. همچنین تا حدود 28 سپتامبر (7 مهر) سال جاری میلادی شیوع این بیماری به طور 100 درصد سرانجام می یابد.

همچنین این وب سایت پیش بینی می کند تا 30 ماه می (10 خرداد) 97 درصد شیوع ویروس کرونا در جهان سرانجام یابد. طبق پیش بینی مذکور این اپیدمی در یکم دسامبر (11 آذر) در سراسر جهان به طور 100 درصد سرانجام می یابد.

پیش بینی های محققان این دانشگاه درباره زمان سرانجام یافتن شیوع کووید 19 در کشورهای مختلف جهان در وب سایتddi.sutd.edu.sg قابل مشاهده است.

اطلاعات موجود این وب سایت با توجه به موارد تأیید شده ابتلاء به کووید 19 در سراسر جهان ارائه شده است. البته در این وب سایت ذکر شده محتوا فقط برای مقاصد آموزشی و تحقیقاتی ارائه شده و احتمالاً اشتباهاتی نیز دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 758

به "زمان پایان کرونا در ایران و جهان پیش بینی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان پایان کرونا در ایران و جهان پیش بینی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید