ایمیل اتحادیه جهانی کشتی بیانگر برگزاری جام جهانی است

به گزارش کلوب آگهی، حسن رنگرز در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه رایزنی های فدراسیون کشتی و اتحادیه جهانی برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در تهران همچنان ادامه دارد، گفت: فدراسیون کشتی در آخرین رایزنی های خود با اتحادیه جهانی ایمیلی را از این اتحادیه دریافت کرده که بیانگر پیگیری این نهاد و همچنین تمایل و موافقت تیم ژاپن با حضور در جام جهانی تهران است.

ایمیل اتحادیه جهانی کشتی بیانگر برگزاری جام جهانی است

وی شرح داد: گام های مثبتی از سوی اتحادیه دنیای کشتی برای برگزاری جام دنیای در تهران برداشته شده و ما همچنان امیدواریم این مسابقات طبق همان تاریخی که ما به اتحادیه دنیای پیشنهاد دادیم برگزار شود.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی اضافه نمود: با توجه به تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه اتحادیه دنیای باید در انتظار اخبار خوبی تا اواسط هفته جاری باشیم. کمااینکه با اعلام موافقت ژاپن منتظر روشن شدن شرایط دیگر تیم ها و همچنین نهایی شدن تاریخ برگزاری مسابقات هستیم.

به گزارش کلوب آگهی، رقابتهای جام دنیای کشتی فرنگی قرار بود طی روزهای 7 و 8 آذرماه با حضور 8 تیم برتر دنیا به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شود که برگزاری این مسابقات با نظر اتحادیه دنیای لغو شد. البته مکاتبات فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه دنیای همچنان ادامه دارد تا شاید در واپسین روزهای سال 2019 میلادی پیروز به بازگرداندن میزبانی جام دنیای به تهران شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 343

به "ایمیل اتحادیه جهانی کشتی بیانگر برگزاری جام جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمیل اتحادیه جهانی کشتی بیانگر برگزاری جام جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید