استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر فریدون مقدس نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به پاس سال ها کوشش بی وقفه علمی و اجرایی در حوزه صنعت قیر و آسفالت کشور از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برتر قیر و آسفالت ایران در سال 1398 انتخاب شد.

استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات مورد تقدیر نهاده شد. دکتر فریدون مقدس نژاد دوره دکتری خود را در رشته مهندسی عمران (گرایش راه و ترابری) از دانشگاه سیدنی استرالیا و فوق دکتری خود را از دانشگاه وسترن سیدنی دریافت نموده است.

وی استاد تمام و مدیر گروه حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشکده صنعتی امیرکبیر است.

مقدس نژاد دارای 120 مقاله آی اس آی، 30 مقاله در مجلات معتبر بین المللی و علمی پژوهشی داخلی و 180 مقاله در کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی است. این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای 23 اختراع ثبت شده داخلی و یک اختراع ثبت شده در کشور آمریکا است.

مقدس نژاد تاکنون پیروز به تالیف 8 کتاب در زمینه مهندسی راه و راه آهن و سه فصل از کتب معتبر خارجی است. همچنین وی مجری 17 پروژه صنعتی بوده است. این استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون به عنوان پژوهشگر برتر حمل و نقل در سیزدهمین همایش بین المللی حمل و نقل ریلی در سال 1390 و پژوهشگر برتر وزارت راه وشهرسازی در دومین همایش دادمان 1396 انتخاب شده است.

همچنین وی 70 انتها نامه کارشناسی ارشد و 9 انتها نامه دوره دکتری را هدایت نموده است. مقدس نژاد عضو 6 کمیسیون و شورای تخصصی راه و حمل و نقل در وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران است. همچنین در هیات تحریره 5 مجله علمی و پژوهشی نیز عضو است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 251

به "استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید