استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر فریدون مقدس نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به پاس سال ها کوشش بی وقفه علمی و اجرایی در حوزه صنعت قیر و آسفالت کشور از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان چهره برتر قیر و آسفالت ایران در سال 1398 انتخاب شد.

استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد

این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات مورد تقدیر نهاده شد. دکتر فریدون مقدس نژاد دوره دکتری خود را در رشته مهندسی عمران (گرایش راه و ترابری) از دانشگاه سیدنی استرالیا و فوق دکتری خود را از دانشگاه وسترن سیدنی دریافت نموده است.

وی استاد تمام و مدیر گروه حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشکده صنعتی امیرکبیر است.

مقدس نژاد دارای 120 مقاله آی اس آی، 30 مقاله در مجلات معتبر بین المللی و علمی پژوهشی داخلی و 180 مقاله در کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی است. این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای 23 اختراع ثبت شده داخلی و یک اختراع ثبت شده در کشور آمریکا است.

مقدس نژاد تاکنون پیروز به تالیف 8 کتاب در زمینه مهندسی راه و راه آهن و سه فصل از کتب معتبر خارجی است. همچنین وی مجری 17 پروژه صنعتی بوده است. این استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون به عنوان پژوهشگر برتر حمل و نقل در سیزدهمین همایش بین المللی حمل و نقل ریلی در سال 1390 و پژوهشگر برتر وزارت راه وشهرسازی در دومین همایش دادمان 1396 انتخاب شده است.

همچنین وی 70 انتها نامه کارشناسی ارشد و 9 انتها نامه دوره دکتری را هدایت نموده است. مقدس نژاد عضو 6 کمیسیون و شورای تخصصی راه و حمل و نقل در وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران است. همچنین در هیات تحریره 5 مجله علمی و پژوهشی نیز عضو است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 21 آذر 1398 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 251

به "استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاد دانشگاه امیرکبیر چهره برتر صنعت قیر و آسفالت ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید