آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال

به گزارش کلوب آگهی، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از برطرف کدورت ها با رئیس کمیته استیناف اطلاع داد.

آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی دادرس پس از جلسه امروزش با اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: این جلسه ای بود که به خواهش من برگزار گردید مقداری فکر کردم تا ببینم چه کسی تقصیر کار است با وجدان خودم خلوت کردم و فهمیدم من هم بی تقصیر نبودم و زود تحت تأثیر قرار گرفتم. نباید اجازه می دادم کار به اینجا کشیده گردد. آقایان هم بزرگواری کردند و در این جلسه حاضر شدند. از آنها گِله کردم و بعضی از آنها به حق بود.در کل احساس کردم بیش از حد تندروی کردم و می شد عاقلانه تر رفتار کرد.

دادرس ادامه داد: از این بدتر نتیجه ای که گرفتم ؛ بعضی از آقایان منافقانه رفتار کردند و باعث این تنش شدند.

وی در مورد اینکه این آقایان چه کسانی هستند و آیا منظورش بعضی از اعضای کمیته استیناف است، گفت: نه، اجازه بدهید اسمی نبرم، نه منظور کمیته استیناف نیست بعضی شیطنت کردند و اخبار نافرم منتشر کردند.

عضو کمیته استیناف در مورد اینکه آیا منظورش باشگاه سپاهان است گفت:نه، منظورم این باشگاه نیست.

وی در مورد اینکه آیا اختلافش با صالحی رئیس کمیته استیناف حل شده، مطرح کرد: من امروز گفتم حق شما این نبود من این چنین علیه شما هجمه کنم دلایلم را شرح دادم و قبول کردند که اتفاقاتی افتاده بود گفتم آنقدر به خودم اطمینان دارم که اشتباهی که می کنم را بر عهده بگیرم حالا ممکن است، بعضی موضوعات درست باشد اما نباید این طور پخش می شد. این یک دعوای خانوادگی بود البته در فوتبال چیزی خانوادگی نیست و همه جا سر و صدای آن شنیده می گردد. متأسفانه در رسانه ها منتشر شد.

دادرس در مورد اینکه آیا منظورش از رفتار منافق گونه اصحاب رسانه است، گفت: نه، همین تفسیرها باعث این مسائل شد، نمی گویم کسانی که منافق گونه رفتار کردند چه کسانی بودند می خواهم اول گوش آنها را بگیرم و بعد صحبت کنم و اشاره ای به اسم آنها نمی کنم.

عضو کمیته استیناف فوتبال در مورد اینکه بهتر است منظورش از کلمه منافق را به صورت واضح و روشن بیان کند گفت: منظورم شما نیستید سپاهان نیست و شما هم به آن دامن نزنید.

دادرس در مورد اینکه چرا فدراسیون فوتبال در این ماجرا ورود نکرد و تشکیل جلسه نداد و آیا در این قضیه کم کاری نموده مطرح کرد: این گله به آنها وارد بود و هم من و هم علیرضا صالحی گله کردیم. من به همه گفتم آنقدر درگیر مسائل اساسنامه و قرارداد ویلموتس و داستان آقای کفاشیان بودند که وقت نبود ولی اگر وقت می گذاشتند بهتر بود.

عضو کمیته استیناف در مورد اینکه آیا بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال قانونی است، گفت: در این مورد چیزی نمی دانم چون از ریز کار اطلاع ندارم.

وی در مورد اینکه حالا با رفع شدن اختلافات آیا می گردد در مورد کاهش حکم محرومیت علی کفاشیان شرحاتی را ارائه بدهد، گفت: نه در جریان آن نبودم و صحبتی هم دیگر در مورد آن نشده چون رئیس و سخنگوی فدراسیون فوتبال در ریز کار قرار دارند من آن زمان هم گفتم که این افراد انسان های با شرفی هستند و خودشان را ارزان نمی فروشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 859

به "آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشتی کنان دادرس و صالحی در فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید