والیبال

5 اپلیکیشن برتر برای مشاهده نتایج زنده مسابقات ورزشی

اگر شما هم وقت زیادی گذاشته اید تا اپلیکیشن یا اپلیکیشن هایی را برای اطلاع از نتایج زنده مسابقات ورزشی از سراسر جهان دانلود و نصب کنید اما در یافتن یک اپ جامع و خوب پیروز نبوده اید، حتما تا انتهای این مطلب با ماه همراه باشید چرا که قصد داریم در آن به معرفی...

3 مرداد 1401

مهدوی: اتفاقی تاریخی رقم زدیم

کاپیتان تیم والیبال شهداب یزد قهرمانی تیمش در لیگ برتر را حاصل کار تیمی و تمرینات سخت دانست.

18 اردیبهشت 1401

والیبال باشگاه های دنیا، حذف فولاد سیرجان با شکست مقابل نماینده ایتالیا

تیم والیبال فولاد سیرجان در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان دنیا نتیجه را به ترنتینو ایتالیا واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

23 بهمن 1400

تور ایتالیا ارزان: والیبال جام باشگاه های دنیا؛ قهرمان ایتالیا جای قهرمان اروپا را گرفت

تهران (پانا) - تیم لوبه ایتالیا جایگزین زاکسا لهستان در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دنیا سال 2021 شد.

22 آذر 1400

تور تایلند لحظه آخری: هاشمی: مجبورشدیم با 13 بازیکن به تایلند برویم

تهران (پانا) - سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا با اعلام مصدومیت یکی از شاگردانش و فراهم نشدن امکان جایگزینی نفر تازه از اعزام این تیم با 13 بازیکن به تایلند اطلاع داد.

5 مهر 1400

تور چین: والیبال قهرمانی آسیا ، شاگردان عطایی با پرش از دیوار چین فینالیست شدند

تیم ملی والیبال ایران با درخشش صابر کاظمی، تیم چین را در نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا شکست داد و راهی فینال شدند.

3 مهر 1400

روحیه سازان دوران کرونا

تهران (پانا) - دشواری های زندگی در دوران کرونا و خانه نشینی های ناشی از آن سبب شده نقش و سهم تلویزیون در ایجاد سرگرمی برای مردم جهان بیش از پیش شود. بر همین اساس سریال های مفرح و سرگرم کننده فلسفه وجودی بیشتری یافته و فزون تر از قبل مورد نیاز بوده اند تا...

2 مهر 1400

ترکیب والیبال ایران مقابل بلغارستان؛ همه غیر از 2 نفر!

به گزارش خبرنگاران، با اعلام ولادیمیر آلکنو ایران با ترکیب 14 نفره رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت پور، مسعود غلامی، صابر کاظمی، مرتضی شریفی، علی اصغر مجرد، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار...

9 مرداد 1400

داورها به ویدئو چک بسنده نکنند، فشار مسابقات زیاد شد

به گزارش خبرنگاران در چارچوب دیدارهای هفته دوم متمرکز لیگ برتر والیبال از دور برگشت، تیم سپاهان اصفهان با تیم های هورسان و خاتم اردکان دیدار خواهد داشت. شاگردان رحمان محمدی راد در تیم سپاهان با 13 پیروزی و 38 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارند.

26 بهمن 1399

آرمات: بازیکنان خارجی هنوز هماهنگ نیستند، 100 والیبالیست نوجوان در اردوی اول غربال می شوند

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: ما در فاصله نیم فصل، دو بازیکن خارجی به تیم اضافه کردیم که هنوز با سایر بازیکنان هماهنگ نشده اند.

21 بهمن 1399

تیم قعرنشین آذرباتری مغلوب تیم شهرداری ارومیه شد

به گزارش خبرنگاران در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر والیبال دو تیم شهرداری ارومیه و آذرباتری ارومیه از ساعت 17 در سالن فدراسیون مقابل یکدیگر صف آرایی کردند.

21 بهمن 1399

نمی توان از بازیکنان جوان انتظار داشت

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری گنبد با نتیجه سه بر صفر تیم شهرداری ورامین را شکست داد.

20 بهمن 1399

خاتم رجحان خاصی نسبت به آذرباتری نداشت

به گزارش خبرنگاران، در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال تیم خاتم اردکان با نتیجه سه بر صفر تیم آذرباتری ارومیه را شکست داد.

20 بهمن 1399

پیروزی شیرین تیم پیکان مقابل هورسان رامسر

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، دو تیم پیکان تهران و هورسان رامسر امروز جمعه از ساعت 17 در سالن فدراسیون مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

19 بهمن 1399

در تمام فاکتورهای والیبال بهتر بودیم، بازی حساسیت زیادی داشت

به گزارش خبرنگاران، در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم خاتم اردکان با نتیجه 3 بر صفر تیم آذرباتری ارومیه را شکست داد.

18 بهمن 1399

مانند بعضی از باشگاه ها در جابجایی سر و صدا نکردیم

به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال فولاد سیرجان که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با محمدرضا تندروان به عنوان سرمربی این تیم تمدید نموده است، با چالشی جدید روبرو شد. سیرجانی ها با مصطفی وند برای یک فصل قرارداد امضا نموده اند اما این بازیکن اقدام به تمدید...

2 مرداد 1399

شکایت سیرجانی ها از یک بازیکن والیبال، او کار غیراخلاقی نموده است

به گزارش خبرنگاران، با آغاز فصل جابجایی لیگ برتر والیبال، تیم ها به دنبال جذب بازیکنان مد نظر خود هستند. تیم فولاد سیرجان که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با محمدرضا تندروان به عنوان سرمربی این تیم تمدید نموده، با چالشی جدید روبرو شد. در حالی که سیرجانی...

1 مرداد 1399

برزیل مغلوب ایتالیا شد

تیم ملی والیبال ایتالیا در دومین بازی خود در مسابقات جام قهرمانان بزرگ، برزیل را شکست داد.

1 فروردین 1399

صعود سه تیم ایران به مرحله حذفی والیبال ساحلی آسیا

به گزارش خبرنگاران، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از روز گذشته با حضور 30 تیم در هشت گروه مقدماتی در تایلند شروع شده است و به مدت چهار روز پیگیری می گردد.

28 بهمن 1398

شجاعی: با امیدواری راهی مسابقات انتخابی دنیا می شویم

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان گفت: با کسب رتبه نهم آسیا می توانیم با امیدواری راهی مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند شویم.

14 بهمن 1398
تعداد: (26)