کمال و تعالی در گونه های مختلف گردشگری تجلی یافته است

به گزارش کلوب آگهی، رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ تاکید نمود: کمال و تعالی در گونه های مختلف گردشگری تجلی یافته است.

کمال و تعالی در گونه های مختلف گردشگری تجلی یافته است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزا کانادا مولتی هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش کلوب آگهی، دکتر منوچهر جهانیان در پیش نشست تخصصی دومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تبریز، اظهار کرد: آینده پژوهی در گردشگری از روینمودهای مهم و تاثیر گذار در این صنعت می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: گردشگری به مجموعه فعالیت هایی گفته می گردد که در جریان مسافرت اتفاق می افتد و طبق آمار سازمان گردشگری جهانی، در طی چند سال اخیر بیش از یک میلیارد و 200 میلیون نفر گردشگر به کشورهای مختلف سفر نموده اند که این آمار، رشد 4.4 درصدی را نشان می دهد.

وی با اشاره به اثرات معنویت در انسان، گفت: دستیابی به هویت و تکامل شخصیت از جمله دستاوردهای معنوی گرایی است و معنویت در گردشگری نیز باعث افزایش بینش و کسب تجربه می گردد.

جهانیان عنوان نمود: مسافران و گردشگران همیشه به دنبال تکه گمشده وجود خود در سفر هستند و مسافرت را نیز برای ارضای حس کنجکاوی خود انجام می دهند.

وی بیان نمود: معنویت روشی برای بودن و تجربه با الهام از ابعاد غیر مادی حیات به شمار می آید و ارتقای شخصیت و برجسته شدن زیبایی های وجودی از دستاوردهای معنویت در گردشگری هستند.

وی اعلام نمود: ارتباط متقابل با خدا، شناخت معبود، هویت یابی و معنایابی از مفاهیم اخلاقی است که در طول سفر نصیب انسان می گردد.

جهانیان متذکر شد: آینده ممکن، محتمل و مطلوب از رأس های اصلی آینده پژوهی در گردشگری به شمار می آیند و بدون شناخت و داشتن درک صحیح از گذسته نیز نمی توان آینده را به طور صحیح شناخت.

دومین پیش نشست تخصصی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تالار اجتماعات مرکز آموزش جامع علمی و کاربردی شهرداری تبریز برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 456

به "کمال و تعالی در گونه های مختلف گردشگری تجلی یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمال و تعالی در گونه های مختلف گردشگری تجلی یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید