کشف 5 هزار قطعه مرغ زنده یک ونیم میلیاردی در رزن

به گزارش کلوب آگهی، فرمانده انتظامی شهرستان رزن از کشف 5 هزار قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان اطلاع داد.

کشف 5 هزار قطعه مرغ زنده یک ونیم میلیاردی در رزن

سرهنگ علی زنگنه در گفت وگو با مهر اظهار کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان رزن حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: طی بازرسی از این خودرو 5 هزار قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ زنگنه با بیان این که ارزش مرغ های کشف شده برابر اعلام کارشناسان، یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است از کشف 26 تن ذرت قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان نیز اطلاع داد.

سرهنگ زنگنه گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان رزن مستقر در ایست و بازرسی محور رزن به آوج نیز به یک دستگاه کامیون باری مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: طی بازرسی از این خودرو، 26 تن ذرت دامی قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به این که ارزش کالای مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان، بیش از 650 میلیون ریال برآورد شده، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه کنی این معضل کوشش نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 259

به "کشف 5 هزار قطعه مرغ زنده یک ونیم میلیاردی در رزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 5 هزار قطعه مرغ زنده یک ونیم میلیاردی در رزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید