کریمی: فقط 3 مورد فروش بلیت در بازار سیاه داشتیم، در موضوع درگذشت کودک 6 ساله 2 پیمانکار مقصر شناخته شدند

به گزارش کلوب آگهی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت در موضوع درگذشت کودک شش ساله در حاشیه دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان دو پیمانکار مقصر شناخته شده اند.

کریمی: فقط 3 مورد فروش بلیت در بازار سیاه داشتیم، در موضوع درگذشت کودک 6 ساله 2 پیمانکار مقصر شناخته شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی کلوب آگهی، حسن کریمی در خصوص فروش بلیت دربی 90 در بازار سیاه گفت: خوشبختانه فقط امروز سه مورد فروش بلیت در بازار سیاه داشتیم که دو نفر از افراد متخلف دستگیر شدند. به هرحال یکی بلیت را به اسم خودش خریده بود و بیرون استادیوم با قیمت بیشتر فروخته بود که نتوانستیم او را پیدا کنیم، اما شخصی که بلیت را خریده بود، به داخل راه ندادیم.

وی در خصوص فروش بلیت های صندلی VIP نیز گفت: بلیت این صندلی فعلاً به فروش نمی رسد بلکه ما آن را در اختیار باشگاه ها و ورزشکاران و کلاً افراد خاص قرار می دهیم. اینکه حالا فردی بلیت VIP را فروخته باشد، بی خبریم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام نمود: ما بارها اعلام کردیم که تماشاگران فقط بلیت الکترنیکی بخرند و به امید فروش بلیت به استادیوم نیایند. در بازی قبل هم به مدیریت باشگاه پرسپولیس گفتیم که هرگز اجازه ندهند تماشاگران بدون بلیت وارد استادیوم شوند. اتفاق فروش الکترنیکی بلیت ها به سود خود باشگاه هاست و به درآمدزادیی شان کمک می نماید. ضمن اینکه برای پیشکسوتان دو باشگاه هم به زودی صندلیی را در استادیوم تعیین خواهیم کرد تا بدون مشکل به تماشای بازی های مورد دلخواه خود بپردازند.

کریمی راجع به اینکه پرونده شکایتی پدر عماد صفی کمک که هفته گذشته بعد از بازی پرسپولیس - صنعت نفت آبادان در استادیوم آزادی به علت برق گرفتگی جان داد، گفت: همان شب ما به آنالیز کارشناسی قضیه پرداختیم که حتی دو پیمانکار هم مقصر شناخته و دستگیر شدند. در این مورد منتظر رأی قاضی پرونده هستیم هر چند که اگر دیه او هم داده گردد، باز دردی از خانواده مرحوم دوا نمی گردد، اما در خصوص داربست ها باید بگویم که ما کلاً آنها را برای این فصل جمع کردیم، با این حال برای بازی هفته دوم دوباره گفتند داربست ها نصب شوند که به صورت موقت و آزمایشی آنها را نصب کردیم. البته فاجعه اتفاق افتاده ارتباطی به این موضوع نداشت بلکه کوتاهی پیمانکار بود که پایه ها را به برق وصل نموده بود. در حال حاضر هم قصد داریم داربست ها را دائمی کنیم.

وی در سرانجام در ارتباط با بیانیه فیفا مبنی بر ورود بانوان به استادیوم ها در تمام مسابقات فوتبالی که در ایران برگزار می گردد، اعلام کرد: در این مورد ما تصمیم گیرنده نیستیم، بلکه مراجع مربوطه باید تصمیم نهایی را بگیرند. حتی اگر امروز هم قرار بود بانوان را راه بدهند، ما این آمادگی را داشتیم که میزبان آنها روی سکوها باشیم، همان طور که در بازی فینال لیگ قهرمانان میزبان 1200 نفرشان بودیم. الان هم اگر اعلام نمایند تعداد سکوهای بخش بانوان افزایش پیدا کند، باز هم مسئله ای نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 142

به "کریمی: فقط 3 مورد فروش بلیت در بازار سیاه داشتیم، در موضوع درگذشت کودک 6 ساله 2 پیمانکار مقصر شناخته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: فقط 3 مورد فروش بلیت در بازار سیاه داشتیم، در موضوع درگذشت کودک 6 ساله 2 پیمانکار مقصر شناخته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید