وعده مدیرعامل پرسپولیس درباره پنجره نقل وانتقالاتی

به گزارش کلوب آگهی، رضا درویش در مورد شرایطی که برای پرسپولیس ایجاد شده است، گفت: بازیکنان در یکی دو روز گذشته تمرینات را زیر نظر کادر فنی شروع کرده اند. یحیی گل محمدی هم در یکی از برنامه های تلویزیونی گفته بود به دلیل بدقولی ها و بدعهدی ها که نسبت به کادر و بازیکنان در گذشته انجام شد کار از حوصله خارج شده است. ایشان و بازیکنان پرسپولیس سختی های زیادی را تحمل کرده اند من از این بابت از کادر فنی، آقای گل محمدی و بازیکنان که این مسائل را تحمل کرده اند تشکر می کنم.

وعده مدیرعامل پرسپولیس درباره پنجره نقل وانتقالاتی

وی اضافه نمود: بعد از حضورم در پرسپولیس با انباشتی از مسائل روبرو بودم سعی کردم مسائل مالی را برطرف کنم.بخشی از مطالبات بازیکنان به حساب آنها واریز شد و بخش دیگر هم فردا به حساب آنها واریز خواهد شد. مشکل دیگر تیم زمین تمرین بود که با پیگیری هایی که اجرا شده ظرف 2-3 روز آینده این مشکل هم برطرف خواهد شد تا آسایش گل محمدی و کادر تأمین شود. گل محمدی مال پرسپولیس است و پرسپولیس خانه اوست این دو از هم جدا نمی شوند.

درویش در مورد شایعه تغییر کادر فنی گفت: کسی از خانه اش قهر نمی کند ممکن است دو روز به خاطر شرایطی از خانه بیرون برود اما پرسپولیس خانه گل محمدی است هرچند این دو روز هم ایشان خسته بودند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط مالی بازیکنان و همچنین پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه گفت: همانطور که گفتم بخشی از مطالبات فردا به بازیکنان پرداخت می شود پول اوساگونا بعد از اینکه برای ایشان ارسال شد بالاخره در حسابش نشست و این مسئله را وکیل او تأیید کرد و قرار است به فیفا هم نامه بزند که پول را دریافت کرده البته با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه، دوشنبه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 2008

به "وعده مدیرعامل پرسپولیس درباره پنجره نقل وانتقالاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده مدیرعامل پرسپولیس درباره پنجره نقل وانتقالاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید