ماجرای پیامک قطع برق چیست؟

به گزارش کلوب آگهی، مشترکان تهران به تازگی با پیامک هایی با مضمون هشدار خاموشی! احتمال قطعی برق در محدوده زندگی شما وجود دارد و پیامک هایی از این قبیل روبرو هستند که موجب نگرانی آن ها شده اما آنطور که مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم می گوید این پیامک ها تنها یک هشدار است و جای نگرانی برای مشترکان وجود ندارد.

ماجرای پیامک قطع برق چیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، حسین صبوری با اشاره به هدف ارسال چنین پیامک هایی به مشترکان، اظهار کرد: به منظور آگاهی بیشتر مشترکان از شرایط کلی و منطقه ای شبکه تهران به شکل لحظه ای، از 25 تیرماه در کوشش هستیم تا با همکاری یک شرکت معتبر دانش بنیان، روزانه پیامک هایی هدفمند با هدف ایجاد آگاهی در مخاطبان از شرایط لحظه ای مصرف برق در هر منطقه ارسال کنیم.

وی با تاکید بر اینکه با این اقدام سعی شده ضمن جلب همکاری هرچه بیشتر مشترکان تهرانی، فشار وارد بر شبکه را، کاهش داده و مانع از بروز خاموشی در تهران و همچنین کشور شویم، توضیح داد: این اقدام در راستای اجرای طرحی با عنوان تجمیع کننده های بار اجرایی شده و برای نخستین بار در کشور، بر اساس تصمیم وزارت نیرو و شرکت توانیر، طی فراخوان هایی، مدیریت و کنترل بار در دوران پیک مصرف به خارج از مجموعه صنعت برق و شرکت ها و افراد علاقه مند در این حوزه برون سپاری شده است.

به گفته صبوری شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم با امضای قرارداد با شرکتی دانش بنیان و استفاده از فناوری های پیچیده مبتنی بر هوش مصنوعی، پیامک های ارسالی را در تعامل با میزان مصرف برق ثبت شده در پست های فشار متوسط، طراحی و با هدف جلب توجه مشترکان به اهمیت همکاری در کنترل پیک، ارسال خواهد نمود.

وی با بیان اینکه 4.5 میلیون مشترک برق در تهران وجود دارد که مدیریت مصرف این تعداد مشترک قطعا بر میزان مصرف کل کشور تاثیر می گذارد، اظهار کرد: در شرایط فعلی ضروری است تا مشترکان همکاری لازم را با صنعت برق داشته باشند تا تمام مشترکان از این نعمت بهره مند گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 910

به "ماجرای پیامک قطع برق چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پیامک قطع برق چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید