تور ارزان دبی: سه نقطه ضعف تیم ملی امارات؛ فرصت سوزی، فاصله خطوط و فقدان تمرکز

به گزارش کلوب آگهی، روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی پیرامون آخرین شرایط تیم ملی فوتبال این کشور و آخرین تمرین شاگردان مارویک پیش از ملاقات با ایران نوشت.

تور ارزان دبی: سه نقطه ضعف تیم ملی امارات؛ فرصت سوزی، فاصله خطوط و فقدان تمرکز

با تور ارزان دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی پیرامون آخرین شرایط تیم ملی فوتبال این کشور نوشت: کادر فنی تیم ملی امارات امشب آخرین برنامه های مورد نظر خودش را در تمرین این تیم مرور خواهد نمود و تمرینی که در زمین دوم باشگاه الوصل در زعبیل برگزار می گردد برای مارویک از اهمیت زیادی برخوردار است.

کوشش کادر فنی اصلاح نقاط ضعف تیم در دو بازی قبلی است ازجمله از دست دادن موقعیت های مسلم گلزنی بعلاوه فاصله گرفتن خطوط از هم در طول جریان مسابقه و از دست دادن تمرکز خصوصا در یک سوم دفاعی حریف.

فن مارویک تقریبا 90% از ترکیب مورد نظر خودش را برای بازی مقابل ایران انتخاب نموده و تنها در پی یافتن جانشین برای بعضی از بازیکنان در خط دفاع و خط میانی خصوصا پس از مصدومیت و غیبت علی سالمین و ولید عباس خواهد بود.

با نظر کادر فنی از بین ماجد حسن و ماجد راشد یک گزینه در خط دفاع قرار می گیرد و در کنار عبدالله رمضان ، خلیفه الحمادی و احمد العطاس قرار می گیرد. بعلاوه عبدالعزیز هیکل گزینه تعویض خط دفاعی در طول بازی خواهد بود.

کادر فنی در پی انتخاب استراتژی مناسب برای رویارویی با ایران است خصوصا با توجه به آنالیز کاملی که از عملکرد این تیم و نقاط قوت و ضعف حریف داشته است.

بر اساس آنالیز بازی های ایران بعلاوه اطلاعاتی که از این تیم به دست آمده خصوصیات بازی حریف ازجمله نزدیک بودن خطوط این تیم در طول جریان مسابقه و سرعت انتقال توپ به همراه نفوذ از عمق و کناره ها مورد توجه قرار گرفته است.

در همین حال عبدالرحمن محمد بازیکن سابق تیم ملی امارات می گوید :تیم ما باید در طول 90 دقیقه تمرکز خودش را حفظ کند و مقابل ایران هوشیار بازی کند. ما با حریفی قدرتمند روبرو می شویم که که از توانایی فنی قابل توجهی برخوردار است. تیم ما از بازیکنان توانایی برخوردار است که می توانند در این مسابقه مشخص کننده باشند اما ضروری است که با جنگندگی و تمرکز در طول 90 دقیقه مقابل حریفمان قرار بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1787

به "تور ارزان دبی: سه نقطه ضعف تیم ملی امارات؛ فرصت سوزی، فاصله خطوط و فقدان تمرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان دبی: سه نقطه ضعف تیم ملی امارات؛ فرصت سوزی، فاصله خطوط و فقدان تمرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید