ریاضت برای انتقام در 40 روز، مربعی که شکست تیلور را طراحی کرد

به گزارش کلوب آگهی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می گوید که آنها طی 40 روز کشتی دیوید تیلور را آنالیز کرده اند تا اتفاق بزرگی که چند سال است مردم منتظرش هستند، در اسلو رخ دهد.

ریاضت برای انتقام در 40 روز، مربعی که شکست تیلور را طراحی کرد

به گزارش خبرنگاران، پایان لحظه ای که همه منتظرش بودند فرا رسید و در پایان مبارزه 6 دقیقه ای پادشاه و جادوگر، این قهرمان کشورمان بود که پیروز شد از سد حریف آمریکایی بگذرد.

این بار او به گونه ای مقابل دیوید تیلور آمریکایی کشتی گرفت که انگار نه انگار سه بار به او باخته بود و یزدانی در مبارزه ای حساب شده چهره کاملا برتر مسابقه بود و بدون آنکه فرصت عرض اندام به حریف بدهد، 6-2 از سد حریف دیرینه اش گذشت.

مشخصا در این مدت به شدت مبارزه تیلور آنالیز شده بود و تمام راه های نفوذ او بر حسن یزدانی و رسیدنش به پای قهرمان ایرانی، به کل بسته شده بود. این بار تیلور به در بسته خورد و هر چه کرد، با شیوه قبلی نتوانست از یزدانی امتیاز بگیرد. او فقط در 6 دقیقه مبارزه، توانست امتیاز یک خاک را از آن خود کند.

بعد از این مسابقه، پژمان درستکار طی مصاحبه ای نام کرد که آنالیز 40 روزه جواب داده و حسن یزدانی مو به مو تمام تاکتیک ها را در این کشتی اجرا کرده است.

در ادامه هم فدراسیون کشتی فیلم هایی از جلسات تئوری و عملی آنالیز دیوید تیلور را که در حضور مربعی از قهرمانان سابق دنیا برگزار شده بود، منتشر کرد.

در این جلسات علاوه بر پژمان درستکار سرمربی تیم ملی آزاد، علیرضا دبیر و حمید سوریان دو قهرمان المپیک های 2000 سیدنی و 2012 لندن حضور داشته و لحظه به لحظه کشتی با تیلور را همراه با حسن یزدانی آنالیز می کردند.

خوشبختانه هم در مورد مبارزه سنتی حسن یزدانی - دیوید تیلور و هم مبارزه امیرحسین زارع - گنو پتریاشویلی و همچنین جدال جیدن کاکس با کامران قنامپور، تدابیر اتخاذ شده درخصوص جدال با قهرمانان شاخص دنیا آنالیز درستی اجرا شده بود که توام با نتیجه شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1790

به "ریاضت برای انتقام در 40 روز، مربعی که شکست تیلور را طراحی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریاضت برای انتقام در 40 روز، مربعی که شکست تیلور را طراحی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید