دوشنبه 15 مهر ، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تابستان

به گزارش کلوب آگهی، بر اساس اظهارات معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی، فردا (15 مهرماه) آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده است.

دوشنبه 15 مهر ، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تابستان

به گزارش ایسنا، معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی با بیان این که مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل تابستان تا فردا (15 مهرماه) است، تاکید نمود که این مهلت قابل تمدید نیست.

براساس اعلام سازمان امور مالیاتی، محمد مسیحی گفت: مطابق قانون، مؤدیان نظام مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 15 روز پس از انتها هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به وسیله سایت عملیات الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده به آدرس www.evat.ir ارائه و مالیات و عوارض متعلق را پرداخت نمایند.

مسیحی ادامه داد: مؤدیان مالیاتی به منظور برخورداری از هرگونه تسهیلات قانونی و جلوگیری از تعلق جرایم مالیاتی، باید تا تاریخ 15 مهرماه نسبت به ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره تابستان 1398 و پرداخت مالیات و عوارض متعلقه اقدام نمایند.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی همچنین گفت که برای تسهیل امور مؤدیان، همه واحدهای خدمات مؤدیان آماده پاسخگوئی و ارائه خدمات هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 185

به "دوشنبه 15 مهر ، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوشنبه 15 مهر ، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید