دستگیری مرد هرویین خوار در بیمارستان لقمان

به گزارش کلوب آگهی، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت از دستگیری مردی اطلاع داد که 850 گرم هروئین را بلعیده بود.

دستگیری مرد هرویین خوار در بیمارستان لقمان

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایسنا، سرهنگ سید فتاح موسوی در این باره گفت: به دنبال مراجعه مردی به بیمارستان لقمان حکیم که دارای علائم دل درد شدید بود، این فرد وارد فرایند تشخیص قرارگرفت که درجریان آن بسته های مشکوکی در معده او مورد شناسایی نهاده شد.

وی با بیان اینکه تیم درمان در آنالیز های بعدی متوجه شد که این بسته ها حاوی مواد مخدراست، گفت: به همین دلیل نیز موضوع به یگان انتظامی حاضر در بیمارستان اعلام شد و همزمان بیمار نیز که حال وخیمی داشت به اتاق عمل منتقل شد که در جریان آن چندین بسته موادمخدر که حاوی مجموعا 850 گرم مخدر هروئین بود ازمعده این فرد خارج شد.

موسوی با اشاره به بازگشت این فرد به حالت عادی و بهبودی نسبی وی در بیمارستان گفت: ماموران در تحقیقات اولیه از این فرد متوجه شدند که او با همدستی یکی از دوستانش مواد مخدر را تهیه نموده و سعی در قاچاق آن از طریق بلع داشته که ناگهان ازهوش رفته و در بیمارستان به هوش آمده است.

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت با بیان اینکه متهم پس از مداوا بازداشت شد، گفت: برای این فرد پفراینده ای تشکیل و او برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی نیز در این خصوص در حال اجرا است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1140

به "دستگیری مرد هرویین خوار در بیمارستان لقمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری مرد هرویین خوار در بیمارستان لقمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید