دختران فوتبال بوشهر پاسوز اختلافات مدیران شدند؟

به گزارش کلوب آگهی، مدیرعامل باشگاه سینا بوشهر معتقد است دلیل مخالفت هیات فوتبال با تیمداری این باشگاه در بخش زنان به ماجرای انتخابات هیات برمی شود و اتهام دلالی این باشگاه درست نیست.

دختران فوتبال بوشهر پاسوز اختلافات مدیران شدند؟

به گزارش خبرنگاران، هیات فوتبال بوشهر با وجود درخواست بازیکنان تیم فوتبال زنان این شهر برای حفظ تیم شان در بوشهر، امتیاز آن را به کنگان واگذار کرد. این تیم سال گذشته با حمایت هیات فوتبال و با نام باشگاه سینا در لیگ حضور داشت. باشگاه سینا سال جاری هم آمادگی خود را برای تیمداری در لیگ و پرداخت هزینه ها خاطرنشان کرد اما امیرحسین محتشم، رئیس هیات فوتبال این استان با متهم کردن این باشگاه به دلالی با درخواست آنها مخالفت کرد.

اصغر صیادی، مدیرعامل باشگاه سینا در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن رد این ادعا، مسائل مربوط به انتخابات هیات را دلیل اصلی واگذاری امتیاز تیم زنان به کنگان دانست و گفت: آقای محتشم شفاف سازی کند که آیا دلیل و سندی برای این اتهام دارد؟ تمام این موضوعات به انتخابات برمی شود؛ یک هفته قبل از انتخابات مجمع من جزو کسانی بودم که نامه استیضاح آقای محتشم را امضا کردم چون معتقد بودم او صلاحیت کاندیداتوری و ریاست هیات را ندارد اما به من زنگ زد و تهدید کرد. دلیل اینکه او حاضر به حفظ تیم زنان در بوشهر نیست، اختلافاتش با من است و بحث دلالی و مسائل انضباطی را بهانه نموده است.

البته محتشم به تازگی در خصوص مخالفت با تیمداری سینا مسائل جدیدی را مطرح نموده مبنی بر اینکه باشگاه سینا در تاریخ 17 دی ماه 98 اعلام نموده توان تیمداری در لیگ را ندارد. با این حال مطابق با نامه ای که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است، باشگاه سینا در تاریخ 5 آبان ماه 99 در نامه ای خطاب به هیات فوتبال درخواست موافقت با تیمداری این باشگاه در لیگ برتر زنان را داشته است.

صیادی هم با بیان اینکه هفته قبل نامه آمادگی تیمداری را به هیات زدم اضافه نمود: چند روز پیش هم تماس گرفتم اما آقای محتشم گفت به شما ربطی ندارد و تلفن را روی من قطع کرد. من اعلام نموده ام حاضرم با هزینه های شخصی تیم زنان را در بوشهر حفظ کنم.

رئیس هیات فوتبال بوشهر همچنین اعلام نموده که باشگاه سینا پروانه خود را تمدید ننموده است، اساسنامه ندارد، ثبت شده نیست و هزینه ای که باید طبق بند 3 تفاهم نامه پرداخت می شد را پرداخت ننموده است .

صیادی هم در پاسخ به این موارد گفت: مدارک لازم برای تمدید پروانه باشگاه را از اداره ورزش و جوانان استان دریافت نموده ام و در حال اجرا دادن کارهای آن هستم. ضمن اینکه درخواست ما برای تیمداری قبل از اتمام پروانه باشگاه بوده است. در پرداخت هزینه هم باید بگویم که در تفاهم نامه نوشته شده که باشگاه هیچ گونه هزینه اقتصادی برعهده نمی گیرد چون تیم زیر نظر و حمایت هیات بود و از آنجایی که هیات حق تیمداری نداشت با نام باشگاه ما در لیگ شرکت کرد اما برای سال جاری اعلام نموده ام که حاضرم با هزینه شخصی تیم را حمایت کنم.

او در خصوص ثبت باشگاه سینا نیز بیان نمود: حدود 20 روز پیش به ما خاطرنشان کردند که باید باشگاه خود را ثبت کنیم. تا قبل از این تاریخ جز شاهین بوشهر هیچ کدام از باشگاه های بوشهر ثبت نبودند و من هم اکنون در حال اجرا کارهای آن هستم. این ها بهانه است چون ما در حال پیگیری و انجام کارها هستیم.

بع گزارش خبرنگاران، این مسائل سوالاتی را به وجود می آورد که آیا واقعا دلیل قانونی و موجهی برای مخالفت با حفظ تیم زنان در بوشهر وجود داشته ؟ مسائل مطرح شده توسط هیات قابل حل نبود؟ و این سوال مهم که آیا دختران فوتبالیست قربانی و پاسوز اختلافات مدیران ورزشی این شهر شده اند؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1083

به "دختران فوتبال بوشهر پاسوز اختلافات مدیران شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختران فوتبال بوشهر پاسوز اختلافات مدیران شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید