خبرنگاران مربی شهرخودرو: همواره از خطای داوری ضرر نموده ایم

به گزارش کلوب آگهی، مشهد- خبرنگاران- مربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: خطای داوری جزئی از فوتبال است و شهرخودرو نیز از تصمیم های داوری تمکین نموده اما همواره ضرر نموده است.

خبرنگاران مربی شهرخودرو: همواره از خطای داوری ضرر نموده ایم

داوود سید عباسی پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی با تیم فوتبال استقلال تهران در مشهد اضافه کرد: همه چیز واضح و روشن بود برخی چیزها از دست مربی خارج است امروز تیم ما تمام مسائل تاکتیکی را انجام داد اما نتیجه تعیین بود.

وی ادامه داد: با قاطعیت می گویم گل اول استقلال آفساید بود، پنالتی استقلال، پنالتی نبود و قبل از پنالتی نیز پشت 18 قدم تیم استقلال خطای قطعی روی بازکنان ما مرتکب شد.

مربی تیم شهرخودرو فشار بازی و داوری انجام شده را علت عدم حضور بختیاری زاده سرمربی این تیم در نشست خبری مطرح کرد و گفت: جوانان شهرخودرو یک بازی جوانمردانه و تاکتیکی را خلق کردند و تنها حسرت ما این بود که نتوانستیم با برد و اختلاف 2 گل زمین را ترک کنیم.

فدراسیون درخصوص تغییر داور پیش از بازی شرح دهد

مدیر رسانه باشگاه شهرخودرو نیز گفت: باشگاه شهرخودرو صراحتا درباره داوری نظرات خود را گفته بود و خواهان مراقبت فدراسیون در مورد داوری این بازی حساس شده بود.

جواد تاری بخش اضافه کرد: چرا باید دو روز قبل از بازی داور را تغییر دهند؟ یک نفر باید پاسخ دهد؟ این همه کارت زرد و اخطار به کادر فنی شهرخودرو چه معنایی دارد؟ مخالفت داور با شهرخودرو آشکار بود.

وی ادامه داد: ما میزبان بودیم ولی در عمل میهمان شدیم، چند هفته است داوریها به ضرر ماست، اگر نمی خواهند تیم شهرخودرو به عنوان یک تیم بخش خصوصی که به صدر جدول آمده بالا بیاید و سهمیه بگیرد اعلام نمایند، چه دلیلی دارد سر ما را در شهر خودمان ببرند؟

فوتبال قشنگی را شاهد بودیم

مربی تیم فوتبال استقلال تهران هم گفت: بازی با شهرخودرو سخت بود اما امشب فوتبال قشنگی را شاهد بودیم اما کیفیت و موقعیتهای استقلال در این بازی به مراتب بهتر از شهرخودرو بود و شانس های بسیار برای گل زنی داشتیم.

صالح مصطفوی اضافه کرد: اینکه بازکنان ما در خانه حریف بازی خوبی را نشان دادند گویای توانایی تیم است که موقعیتهای فراوان گل از راههای مختلف را برای خود ایجاد کردند.

وی ادامه داد: بدشانش بودیم زیرا می توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم بطوریکه با تعویض ها فرایند بازی را به نفع خود تغییر دادیم.

مربی تیم استقلال گفت: در این فضای خوب، در سایه همدلی و یکدستی و اتحاد یکی از بهترین بازیهای تیم استقلال را در فصل جاری داشتیم.

وی در مورد عدم حضور مجیدی سرمربی و نامجو مطلق مربی این تیم در نشست خبری گفت: به خاطر اینکه من مشهدی هستم به من لطف داشتند و گفتند من به سوالات همشهریانم پاسخ دهم.

تیم های فوتبال شهرخودرو و استقلال امروز در حساس ترین بازی هفته لیگ برتر با نتیجه 2 بر 2 به تساوی دست یافتند.

پیش از این تیم استقلال در رتبه دوم و شهرخودرو در رتبه پنجم جدول 16 تیمی لیگ برتر فوتبال ایران قرار داشتند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 937

به "خبرنگاران مربی شهرخودرو: همواره از خطای داوری ضرر نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مربی شهرخودرو: همواره از خطای داوری ضرر نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید