حضور سربازان در محیط خدمتی هدفمند می گردد

به گزارش کلوب آگهی، خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: هدفمند کردن حضور سربازان در محیط خدمتی توسط نیروهای مسلح پیگیری می گردد.

حضور سربازان در محیط خدمتی هدفمند می گردد

سرهنگ محمود پارسافر، امروز یکشنبه 29 دی، در جلسه ای که با حضور نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح و نمایندگان مراکز نظامی و انتظامی استان برگزار گردید، بیان نمود: هدف از تشکیل قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه، افزایش معنویت و ایجاد نشاط همراه با هدفمند کردن حضور آنان در پادگان ها و مراکز خدماتی نیروهای مسلح است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اضافه نمود: آموختن حرفه های مختلف علاوه بر انجام خدمت مقدس سربازی، افزایش بهره وری کارکنان وظیفه را به دنبال خواهد داشت و با توجه به معضل بیکاری برای بسیاری از جوانان، هدف این است که سربازان پس از اتمام خدمت دوره ضرورت، حرفه ای را فراگرفته و دغدغه کار نداشته باشند.

به گزارش کلوب آگهی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، پارسافر گفت: در امسال مجموعا برای 4594 نفر از کارکنان وظیفه استان دوره های حرفه آموزی زیر نظر قرارگاه مهارتی آموزش برگزار گردیده است.

وی اعلام نمود: دوره های پرورش دام و طیور، کاشت زعفران، تعمیرات موبایل و لوازم خانگی، خدمات فنی، امنیت شبکه، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک، از جمله مهارت هایی است که طی سال گذشته کارکنان وظیفه فرا گرفته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 473

به "حضور سربازان در محیط خدمتی هدفمند می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور سربازان در محیط خدمتی هدفمند می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید