توتی: می خواستم به رئال مادرید بروم اما قلبم مانع شد، امیدوارم تا 10 سال دیگر کسی مرا در شهر رم نشناسد

به گزارش کلوب آگهی، کاپیتان سابق تیم فوتبال رم در مصاحبه ای جدید درباره پیشنهاد رئال مادرید به او و دلیل ردن کردن آن برای ماندن در جالوروسی صحبت کرد.

توتی: می خواستم به رئال مادرید بروم اما قلبم مانع شد، امیدوارم تا 10 سال دیگر کسی مرا در شهر رم نشناسد

به گزارش کلوب آگهی، فرانچسکو توتی در گفت و گو با نشریه لیبرو ایتالیا درباره موضوعات مختلفی از جمله اینکه چرا با وجود تلاش های فراوانی رئال مادرید برای بردن او به سانتیاگو برنابئو به این تیم ملحق نشد، صحبت کرد.

توتی در پاسخ به این سؤال که رئال مادرید چند بار برای خرید او اقدام کرد، گفت: حداقل دو بار. یادم هست یکی از آنها سال 2003 بود. آن زمان یک سال از قراردادم با رم مانده بود و با رئیس باشگاه هم مشکلاتی داشتم. رئال مادرید هر آنچه را که من می خواستم، حاضر بود بدهد تا اینکه فقط به این تیم ملحق شوم. آنها حاضر بودند به من 12 میلیون یوروی خالص در سال حقوق بدهند به علاوه نیمی از درآمدهای تبلیغاتی که در آنها از تصویر من استفاده می شد. به این ترتیب مجموعاً من از رئال 20 میلیون یورو در سال می گرفتم. علاوه بر این رئال حاضر شد بابت خرید من پول هنگفتی هم به رم بپردازد. به این ترتیب احتمال رفتن من به رئال به 80 درصد رسید. همه چیز برای رفتن من به رئال فراهم بود. رم هم در آن زمان اوضاع خوبی نداشت. به من پیشنهادهای زیادی دادند، هر آنچه که می خواستم حتی شماره 10 که در اختیار فیگو بود و قرار بود او را به اینتر بفروشند. آنجا رائول بازی می کرد کاپیتان و سمبل رئال مادرید. او در رئال بیشتر از همه درآمد داشت و هر بازیکنی که به این تیم می پیوست حقوقش پایین تر از او بود. به ایلاری (همسر توتی) گفتم که کارش را رها کند و با من به مادرید بیاید. در نهایت اما سنسی (مالک سابق رم) با من صحبت کرد و همه اختلافات را حل و فصل کردیم و این طور شد که ماندم.

توتی اضافه نمود: قلبم به من گفت که در رم بمانم، به خاطر خانواده ام، به خاطر دوستانم و به خاطر هواداران رم. احساس می کردم. احساس می کردم برای آنها باید کاری انجام دهم، کاری متفاوت از آنچه دیگران انجام می دهند و رد کردن پیشنهاد باشگاهی مانند رئال کاری نیست که معمولاً دیگران انجام می دهند. من احساس می کردم که برای رم بازیکنی بزرگ هستم و نسبت به پیراهن این تیم تعلق خاطر دارم. می دانم که رئال مادرید یک باشگاه معمولی نیست و آرزوی هر کسی است که برای آن بازی کند.

توتی در تمام دوران بازیگری اش که همه آن در رم سپری شد تنها یک بار قهرمان سری A شد. برای او اما همان یک قهرمانی بسیار خاص است. او در این باره گفت: قهرمان شدن با رم اتفاق خاصی است، چون هر 20 سال یک مرتبه رخ می دهد. متأسفانه این یک واقعیت است. زمانی که یوونتوس قهرمان می شود، آنها فقط یک شب جشن می گیرند. یکشنبه جشن می گیرند و دوشنبه جشن شان تمام است. در عوض زمانی که ما با کاپلو قهرمان سری A شدیم، در رم سه چهار ماه جشن بر پا بود، یک جشن بی وقفه، چون ما به چنین قهرمانی هایی عادت نداریم. ما رئال مادرید یا بارسلونا یا دیگر قدرت های اروپا نیستیم. شاید اگر ما هم سه سال پیاپی قهرمان شویم، از میزان این شادی کاسته شود.

یکی از ستاره هایی که اگر توتی در صورت پذیرش پیشنهاد رئال مادرید می توانست در کنارش بازی کند، زین الدین زیدان بود. توتی درباره او گفت: من فکر می کنم که زیدان یکی از پنج بازیکن تمام ادوار فوتبال دنیاست که هواداران فوتبال را به مرز جنون رسانده اند. او بازیکنی کامل و باوقار بود که هر کاری دلش می خواست، انجام می داد. او با مغزش بازی می کرد و روحیاتش متفاوت از سایر بازیکنان بود. زمانی که بازی هایش را می دیدم، تحسین اش می کردم و از زندگی بابت اینکه چنین فرصتی را به من داد، تشکر می کردم.

کاپیتان سابق رم در خاتمه درباره اینکه رسیدن به جایگاه بازیکنی مانند او چگونه است، گفت: توتی بودن از یک سو زیباست و از سوی دیگر بسیار سخت، به خصوص در زندگی شخصی. زمانی که شما در جایگاه بازیکنی مانند توتی بازی می کنید، خودتان را در معرض دید تمام عموم مردم قرار می دهید. این شغل شماست و باید آن را بپذیرید. در زندگی شخصی اما داستان کمی متفاوت است، چون وقتی که تابستان ها برای تعطیلات به شهرهایی مانند لندن، مادرید، بارسلونا یا حتی چین می روم، مردم به سمتم هجوم می آورند. امیدوارم که تا 10 سال دیگر، آنها کمی به من آسان تر بگیرند. امیدوارم حتی در شهر رم هم دیگر کسی مرا به یاد نیاورد. نمی دانم شاید این اتفاق بیفتد. فعلاً که دارم چاق می شوم و موهایم هم شروع به ریزش کرده است. شاید تا آن زمان دیگر کسی مرا نشناسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 793

به "توتی: می خواستم به رئال مادرید بروم اما قلبم مانع شد، امیدوارم تا 10 سال دیگر کسی مرا در شهر رم نشناسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توتی: می خواستم به رئال مادرید بروم اما قلبم مانع شد، امیدوارم تا 10 سال دیگر کسی مرا در شهر رم نشناسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید