اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهر تهران

به گزارش کلوب آگهی، رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران از اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهر تهران اطلاع داد.

اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهر تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، احمد صادقی رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ارائه گزارش رسیدگی به وقوع تخلفات در منطقه ها و سازمان ها در شهرداری تهران اظهار کرد: در چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طی نطقی نسبت به وقوع تخلفات در شهرداری تهران متذکر شدم و در همین زمینه از همکاران در شهرداری تهران و همشهریان عزیز خواستم تا به وسیله ارسال پیغامک و یا به وسیله شبکه های مجازی داخلی و مرسوم به شماره تلفن اعلام شده از سوی بنده، تخلفات را به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گزارش دهند.

وی اضافه کرد: در همین زمینه با توجه به پیگیری های انجام شده، از تاریخ اعلام شده شماره تلفن تا امروز نزدیک 80 مورد تخلفات به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گزارش شده است که نشان می دهد همکاران در شهرداری تهران و شهروندان در پی شفافیت در شهرداری تهران هستند.

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: بر اساس گزارشات بیشترین تخلفات مربوط به حوزه شهرسازی بوده است که در بیشتر موارد صدور مجوز های غیر قانونی برای ساخت و ساز بوده است.

صادقی با اشاره به ارائه گزارش به وسیله شهروندان گفت: خوشبختانه پس از اعلام شماره تلفن برای ارسال تخلفات، شهروندان هم در راستای شفافیت یاری شایانی در زمینه برخورد با تخلفات به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران کردند؛ بعلاوه گفتنی است که تمامی گزارشات پس از آنالیز همکاران در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران انتقال داده می گردد تا شهرداری تهران پیگیری تخلفات را انجام دهد.

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخورد با فساد باید از حالت نمایشی خارج شده و سریع السیر اتفاق بیافتد و بی واسطه به اطلاع مسوولین برسد؛ بعلاوه شورای اسلامی شهر تهران در پی شفافیت است و برای این موضوع کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تمام کوشش خود را خواهد نمود و این موضوع نیازمند همکاری شهروندان و همکاران ما در شهرداری تهران است.

وی گفت: برخورد با فساد همچنان ادامه دارد و در همین زمینه همکاران شهرداری و همشهریان عزیز همچنان می توانند پیغام های خود را به وسیله ارسال پیغامک یا به وسیله شبکه های مجازی داخلی و مرسوم به شماره 09399803009 برای من ارسال نمایند تا در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تخلفات پیگیری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1802

به "اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید