اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر مونسان

به گزارش کلوب آگهی، انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر علی اصغر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حمایت کرد.

اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر مونسان

به گزارش کلوب آگهی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی طی نامه ای، حمایت این تشکل را از انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد.

در نامه ای که به امضای محمد شهداد رئیس هیات مدیره این انجمن رسیده، خطاب به سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمده است:

جناب آقای دکترمونسان

سرپرست محترم وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

با سلام و احترام؛

ما فعالان گردشگری بر این باوریم که این صنعت نه تنها نیازمند طرح جامع است بلکه نیازمند ثبات مدیریتی برای اجرایی کردن آن طرح است. متأسفانه عدم ثبات مدیریتی در عمر 12 ساله سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منجر به عدم دستیابی به موفقیت های قابل توجه و باقی ماندن مسائل اساسی اصناف گردشگری است. اما معرفی حضرت عالی به عنوان وزیر پیشنهادی نشان از عزم رئیس جمهور در تثبیت مدیریت در این نهاد بسیار پراهمیت دارد.

لذا ضمن تبریک به شما امید داریم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی همکاری و همدلی خود با دولت دوازدهم را یک بار دیگر بارأی قاطع به شما نشان دهند.

جادار مجدداً از توجه شما به مدیران کارآمد و متخصص در بعد ملی و استانی تشکر نماییم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 102

به "اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر مونسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حمایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان شرقی از انتخاب دکتر مونسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید