شروع پیش فروش 6 محصول سایپا

به گزارش کلوب آگهی، گروه خودروسازی سایپا، به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، پیش فروش یکساله شش محصول خود را از هشت صبح امروز (پنجشنبه 12 اسفند ماه) به مدت دو روز شروع نموده است. این گروه خودروسازی حین اجرای این طرح، در راستای حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس، اولین پیش فروش یکساله محصولات را برای مادران دارای دو فرزند و بیش تر شروع نموده است.

شروع پیش فروش 6 محصول سایپا

به گزارش ایسنا، گروه خودروسازی سایپا، در راستای اجرای فروش های هفتگی، این هفته شش محصول خود را به صورت پیش فروش یکساله عرضه نموده است. زمان تحویل این خودرو ها از مردادماه تا اسفند ماه سال آینده خواهد بود.

سایپا شش محصول شاهین، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و وانت سایپا با موتور M 13 را در این مرحله عرضه نموده است و متقاضیان از ساعت 8 صبح امروز (پنجشنبه) به مدت دو روز بصورت شبانه وزی (تا 8 صبح روز یکشنبه/ 15 اسفند ماه) برای ثبت درخواست خود فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش این شرکت به نشانی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام درخواست خود، اقدام نمایند.

طبق روال پس از اتمام مهلت ثبت نام (ساعت 11 صبح یکشنبه 15 اسفند ماه) قرعه کشی انجام و نهایتا یک روز بعد اسامی منتخبان معین طرح معین خواهد شد.

با توجه به اینکه در طرح های پیش فروش یکساله، قیمت خودرو ها قطعی نیست و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش دریافت (تا پیش از اعلام اسامی منتخبان اخذ نمی گردد، لیست مشتریان نهایی به وسیله همان سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت دارند، نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو مطابق جدول فروش اقدام نمایند.

گفتنی است که همزمان با این طرح، اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه سایپا در راستای حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برای پنج محصول (شاهین، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا S) به اجرا در آمده است.

در این طرح حمایتی (مصوبه مجلس شورای اسلامی در تاریخ 19 آبان 1400) که خودروسازان شروع نموده اند، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آن ها از 19 آبان ماه سال جاری به بعد باشد، فراهم شده است؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول که شرایط آن ها به تائید سازمان های ذیربط رسیده باشد، بیش از ظرفیت فروش باشد، منتخبان به روش قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 2020

به "شروع پیش فروش 6 محصول سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پیش فروش 6 محصول سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید