نظری: دست مهاجری بسته بود و مقابل شهر خودرو بد بازی کردیم، امیدوارم این باخت را خیلی زود جبران کنیم

به گزارش کلوب آگهی، محمدمهدی نظری، مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد، غیبت بازیکنان یکی از دلایل شکست تیمش مقابل شهر خودرو بوده است.

نظری: دست مهاجری بسته بود و مقابل شهر خودرو بد بازی کردیم، امیدوارم این باخت را خیلی زود جبران کنیم

محمدمهدی نظری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کلوب آگهی، با اشاره به مصدومیتی که در بازی با شهر خودرو دچارش شد، گفت: در یک صحنه برای دریافت توپ روی پای نعمتی مدافع پدیده رفتم. با رد شدن توپ نزدیک بود زانو به زانو شویم که من زانویم را رد کردم، ولی متأسفانه زانوی نعمتی به رانم برخورد کرد. در آن لحظه درد بسیار شدیدی داشتم و اگر در زمین فوتبال نبودم از شدت درد گریه می کردم. متأسفانه نتوانستم به بازی ادامه دهم و از زمین خارج شدم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد مدت زمان دوری اش از میادین تأکید کرد: فکر کنم بازی با ماشین سازی را از دست بدهم و بعد از این بازی هم که لیگ تعطیل می شود و می توانم تا چند روز دیگر تمرین کنم. الان هم خوشبختانه دردم کمتر شده است.

وی با ابراز تأسف از شکست تیمش برابر شهر خودرو شرح داد: ما در مجموع برابر این تیم خوب بازی نکردیم. چند غایب داشتیم و از طرفی مصدومیت من هم مشکل ساز شد، چون دست آقای مهاجری روی نیمکت بسته بود و عاشوری را هم در این بازی در اختیار نداشتیم. فشردگی مسابقات لیگ برتر هم باعث شد تا برای این بازی کمی خسته شویم.

نظری در سرانجام گفت: تمام هدف ما این است که در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم تا هواداران نساجی را خوشحال کنیم. امیدوارم این باخت را خیلی زود جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 159

به "نظری: دست مهاجری بسته بود و مقابل شهر خودرو بد بازی کردیم، امیدوارم این باخت را خیلی زود جبران کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: دست مهاجری بسته بود و مقابل شهر خودرو بد بازی کردیم، امیدوارم این باخت را خیلی زود جبران کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید