شرایط همکاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش آنالیز شد

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، نشست مهدی حیدری با امیر سرتیپ دوم دکتر جمشید فولادی به میزبانی فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار گردید.

شرایط همکاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش آنالیز شد

در این نشست که هاشم محتشمی سرپرست دبیری و حبیب خمجانی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون نجات غریق و غواصی هم در آن حضور داشتند پیرامون همکاری این فدراسیون و سازمان تربیت بدنی ارتش و راه کارهای پیشنهادی برای آن بحث و گفتگو و بر تعامل لازم در این زمینه تاکید شد.

در این راستا سرتیپ دوم فولادی بر همراهی سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای یاری رسانی به ویژه در استان ها و شهرستان های ساحلی کشور تاکید داشت. ضمن اینکه با توجه به پتانسیل های موجود و امکانات حرفه ای که سازمان تربیت بدنی ارتش در زمینه غواصی در اختیار دارد، همکاری و تعامل در این بخش هم مورد توجه ویژه نهاده شد.

سرتیپ دوم فولادی همچنین با اهدای لوح تبریک به مهدی حیدری، ریاست وی در فدراسیون نجات غریق و غواصی را تبریک گفته و برای او موفقیت در این فدراسیون را خواهان شد. سرتیپ دوم فولادی در قالب پیغام تبریک خود، ورزش را به عنوان فاکتوری تاثیرگذار در سلامت جسمانی و روحی جامعه مورد توجه قرار داد و اینکه باعث شادابی جامعه و ایجاد روح همدلی و همکاری می گردد و این مهم از ملزومات رشد و توسعه در هر کشوری می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1541

به "شرایط همکاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط همکاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید