سومین حاشیه تیم پیشکسوتان در گرجستان، درگیری مسئولان تیم باهم!

به گزارش کلوب آگهی، حاشیه های تیم ملی کشتی پیشکسوتان ایران که برای حضور در رقابتهای جهانی به گرجستان رفته است همچنان ادامه دارد و این در حالیست که هم وزارت ورزش و هم فدراسیون کشتی با توجیه عدم صدور مجوز برای این اعزام از مسئولیت های خود شانه خالی می نمایند.

سومین حاشیه تیم پیشکسوتان در گرجستان، درگیری مسئولان تیم باهم!

پس از اینکه نماینده کشتی پیشکسوتان ایران در مراسم اهدای مدال همزمان با نماینده رژیم اشغالگر قدس به روی سکو رفت و خبرساز شد، حاشیه های این تیم به همین جا ختم نشد و یکی از ملی پوشان مدال آور در هنگام انداختن عکس یادگاری، پیراهنی با تصویر خاص را بر تن داشت که این عکس مربوط به یکی از دشمنان خارج نشین بود.

اما اتفاقات عجیب و حاشیه ای تیم ملی کشتی پیشکسوتان همچنان با سکوت متولیان فدراسیون و وزارت ورزش ادامه دارد و در تازه ترین مورد خبر رسیده که سرپرست تیم پیشکسوتان با مسئول روابط عمومی این کمیته درگیر شده اند.

حسین ثابت کار رئیس پیشین کمیته پیشکسوتان با تائید این اخبار اضافه نمود: طی تماسی که با بعضی نفرات تیم داشتم متأسفانه در رقابت های کشتی پیشکسوتان دنیا شاهد اتفاقاتی بودیم که واقعا دور از شأن کشتی و ورزش ایران است.

وی توضیح داد: البته بعضی اوقات در گذشته هم حاشیه های کوچکی که جزئی از ورزش است بوجود می آمد، اما با مدیریت صحیح همه چیز حل می شد. ولی اتفاقات تلخی که در گرجستان اتفاق افتاده به هیچ عنوان قابل درک نیست، وقتی دو پیشکسوت و البته مسئول تیم که باید الگو باشند با هم درگیر می شوند چطور می گردد از دیگر اعضای تیم توقع داشت؟

ثابت کار تاکید نمود: به اعتقاد من وقتی مجوزی از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش صادر نشده، فدراسیون هم بجای آنکه همراه کشتی گیران مربی، سرپرست و مسئول اعزام کند نباید اصلا به این تیم اجازه خروج از کشور را می داد.

به گزارش کلوب آگهی، اتفاقات اخیر در حالی با نام کشتی ایران در رقابتهای دنیای پیشکسوتان به وقوع پیوسته که این تیم بدون مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش راهی این رقابتها شده است. البته نباید فراموش کرد که حواشی اخیر به نام ایران تمام شده چرا که ملی پوشان تیم پیشکسوتان با دوبنده و پرچم ایران در این رقابتها شرکت نموده اند.

جا دارد متولیان ورزش با اقدامات جدی نسبت به این موضوع برخورد و تکلیف این قبیل اعزام های پرابهام و بی برنامه را روشن نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 210

به "سومین حاشیه تیم پیشکسوتان در گرجستان، درگیری مسئولان تیم باهم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین حاشیه تیم پیشکسوتان در گرجستان، درگیری مسئولان تیم باهم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید