ساماندهی مربیان کُشتی، کارت های 5 میلیونی مربی گری جمع می شوند!

به گزارش کلوب آگهی، به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر امروز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با رؤسای هیئت های کشتی لرستان در سخنانی با تاکید بر ضرورت تعامل با سپاه از سوی هیئت های کشتی استان، مطرح نمود: هر جایی هم که سپاه برای ورزشکاران کشتی سوله اختصاص دهد، فدراسیون کشتی تُشک آن را تأمین می کند.

ساماندهی مربیان کُشتی، کارت های 5 میلیونی مربی گری جمع می شوند!

پیگیری برای بیمه کردن مربیان کشتی

دبیر در ادامه با تاکید بر اینکه رئیس هیئت کشتی استان و همچنین شهرستان ها باید برای این ورزش و ورزشکاران آن وقت بگذارد، بیان کرد: حمایت از مربیان کشتی و همچنین بیمه کردن آنها یکی از دغدغه های فدراسیون است و امیدواریم بتوانیم در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه رؤسای هیئت های کشتی در شهرستان ها با آموزش و پرورش تفاهم نامه همکاری امضا کنند، افزود: می توان از امکانات این نهاد برای ورزش کشتی استان استفاده کرد.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین به لزوم توجه به حوزه آموزش از سوی مربیان کشتی تاکید کرد و بیان داشت: مربیان هر کدام در رده سنی که تخصص دارند اقدام به آموزش کشتی گیران کنند.

کارت های 5 میلیونی مربی گری کشتی جمع می شوند!

دبیر، شرح داد: به زودی این حوزه ساماندهی می شود و اقدام به صدور کارت برای مربیان پایه، بزرگسالان، درجه دو و سه می کنیم، همه این اطلاعات نیز بر روی سایت فدراسیون بارگذاری خواهد شد.

وی با بیان اینکه تقلب، مُهر و کارت های پنج میلیونی که فروخته می شد، همه جمع می شوند، گفت: همه چیز شفاف می شود، هر کسی در دورترین روستا هم باشد می داند که فلان مربی در چه باشگاهی و درجه چند است.

رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه مربیان در طول سال چند بار باید آزمایش شوند، گفت: آمادگی بدن، نه سن در مربیان کشتی مهم است، آموزش پایدار در طول سال باید مورد توجه قرار بگیرد.

دبیر با اشاره به اینکه مربیانی که در باشگاه تمرین نمی دهند، کارت مربی گری آنها دچار مشکل خواهد شد، بیان داشت: مربیان در باشگاه باید تمرین بدهند، اگر می خواهیم که کشتی به روزهای خوب برشود باید این اتفاق رخ دهد.

وی، بیان کرد: هر موقع هیئت کشتی استان اعلام کند، ما مربی به لرستان برای آموزش اعزام می کنیم، اگر سطح مربیان بالا بیاید، کشتی استان تکان می خورد.

دولت نمی تواند برای همه کشتی گیران شغل ایجاد کند

رئیس فدراسیون کشتی در ادامه بر ایجاد باشگاههای کشتی در مناطق مختلف شهرها به خصوص محله های محروم تاکید کرد.

دبیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع ایجاد اشتغال برای کشتی گیران، بیان داشت: دولت این توانایی را ندارد که برای کشتی گیران اشتغال ایجاد کند، کسی که مدال جهانی دارد از سوی دولت به دستگاه ها معرفی می شود.

وی با بیان اینکه در سطح کشور پنج میلیون کشتی گیر داریم، افزود: نمی توان برای همه اینها اشتغال ایجاد کرد.

ضرورت برگزاری مسابقات کُشتی در لرستان

رئیس فدراسیون کشتی در ادامه با تاکید بر برگزاری مسابقات و لیگ کشتی در استان لرستان، گفت: این امر موجب پیشرفت ورزش کشتی و ورزشکاران این استان می شود.

دبیر با بیان اینکه از مدیرکل ورزش و جوانان شما آبی گرم نمی شود، ادامه داد: باید برگزاری این گونه مسابقات از سوی رئیس هیئت کشتی استان مورد توجه قرار بگیرد.

وی، بیان داشت: در این راستا از ظرفیت سپاه استفاده شود، می توان از این ظرفیت برای برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی در استان استفاده کرد ما هم کمک می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1404

به "ساماندهی مربیان کُشتی، کارت های 5 میلیونی مربی گری جمع می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی مربیان کُشتی، کارت های 5 میلیونی مربی گری جمع می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید