روز جهانی گردشگری 2021 قدرت گردشگری برای رشد فراگیر را نمایان می کند

به گزارش کلوب آگهی، زوراب پولولیکاشویلی در پیامی به مناسبت روز جهانی گردشگری با تاکید بر شعار گردشگری برای رشد فراگیر از تمامی کشورها، اعضای وابسته و دولت ها برای بزرگداشت این روز دعوت کرد.

روز جهانی گردشگری 2021 قدرت گردشگری برای رشد فراگیر را نمایان می کند

میراث آریا: در متن پیام زوراب پولولیکاشویلی دبیر کل سازمان جهانی گردشگری آمده است:

تمایل بشر برای سفر و کاوش، امری جهانی است. به همین دلیل است که گردشگری باید روی همگان گشوده باشد. بنابراین، مزایای فراوان اجتماعی و اقتصادی که گردشگری به ارمغان می آورد، باید برای همه در دسترس باشد. روز جهانی گردشگری 2021 قدرت گردشگری برای رشد فراگیر را نمایان می کند. با گرامیداشت این روز ما متعهد می شویم که با رشد گردشگری، منافع ناشی از آن در تمامی سطوح بخش گسترده و متنوع این صنعت، از بزرگترین شرکت هواپیمایی گرفته تا کوچکترین مشاغل خانوادگی، احساس خواهد شد.

امروز، ما مجددا متعهد می شویم همچنانکه پیش می رویم و از طریق گردشگری برای ایجاد دنیایی نیک فرجام و صلح آمیزتر تلاش می کنیم، هیچکس را نادیده نخواهیم گرفت.

این تعهدی به هنگام و ضروری است. وقفه در سفرهای بین المللی ناشی از همه گیری وابستگی و پیوند گردشگری با جوامع ما را آشکار کرده است.

تأثیرات اقتصادی و اجتماعی همه گیری بسیار فرابخشی بوده و در بسیاری از نقاط، آسیب پذیرترین افراد جامعه بیشتر از همه متضرر شده اند.

تلاش برای رشد فراگیر به این معناست که همگان از چشم انداز بهینه گردشگری برخوردار شوند. تنها از این طریق است که شروع مجدد گردشگری می تواند مردم و جوامعی را که در حال حاضر بیشترین نیاز به آن را دارند، دریابند و آینده ای بهتر برای همگان را پی ریزی کنند.

اینجانب از تمام کشورهای عضو، اعضای وابسته، دولت ، مقاصد و مشاغل گردشگری برای پیوستن به ما در بزرگداشت ین روز استقبال می کنیم، زیرا اهمیت گردشگری در هر بخشی از جوامع ما بیش از هر زمان دیگری مشهود است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1762

به "روز جهانی گردشگری 2021 قدرت گردشگری برای رشد فراگیر را نمایان می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز جهانی گردشگری 2021 قدرت گردشگری برای رشد فراگیر را نمایان می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید