جوکار: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته، خود به بن بست رسیده اند

به گزارش کلوب آگهی، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت کسانی که می گویند انقلاب اسلامی از اهدافش فاصله گرفته، خودباوری شان را از دست داده اند و خودشان به بن بست رسیده اند.

جوکار: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته، خود به بن بست رسیده اند

به گزارش فارس، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام مردم تبریز گفت: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته خودباوری شان را از دست داده اند.

وی گفت: کسانی که این حرفها را می زنند خودشان اعتماد به نفسشان را از دست داده اند و به بن بست رسیده اند وگرنه انقلاب هر روز پویاتر و سرزنده تر از قبل می گردد.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: مردم همیشه پای انقلابشان ایستاده اند و از آن حمایت می نمایند و رشد و پیشرفت این انقلاب مدنظر مردم ماست.

جوکار گفت: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته در واقع همان کسانی هستند که همه چیز در درخواست از غرب و آمریکا جستجو می نمایند و هیچ اعتماد به نفسی برای انجام کارها با تکیه بر نیروی داخلی ندارند.

نماینده مردم یزد در مجلس اضافه نمود: مسائل این کشور به دست جوانان خود ما حل می گردد و انقلاب و کشور ما با تکیه بر توان خودمان پیشرفت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1988

به "جوکار: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته، خود به بن بست رسیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکار: کسانی که می گویند انقلاب از اهدافش فاصله گرفته، خود به بن بست رسیده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید