ایراندوست: شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در جام ملت های آسیا می بینید، خوشحالم شرایط یکسانی داریم

به گزارش کلوب آگهی، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان گفت: قول می دهم شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در زمین فوتبال می بینید.

ایراندوست: شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در جام ملت های آسیا می بینید، خوشحالم شرایط یکسانی داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مریم ایراندوست، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: همیشه آرزو می کردم ای کاش مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان مثل پسران باشد. امید مهمترین چیزی است که داریم که عزیزی خادم و نایب رئیس بانوان آن را برای ما بوجود آورده اند.

وی اضافه نمود: در این هشت ماهی که در این دوره فدراسیون کار کردم درباره قرارداد و مبلغ قراردادم چیزی نگفتم و خواستم که تیم ملی در هتل باشد و لباس یکدستی مثل آقایان داشته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: خوشحالم که شرایط یکسانی داریم. از دختران استعدادیابی به عمل آمده است و اینها امید را در دل دختران ورزشکار ایجاد می کند.

وی ادامه داد: از فدراسیون فوتبال الگوبرداری کنیم چون فقط به فوتبال اختصاص پیدا نمی کند. اگر برابری درنظر گرفته شود مطمئن باشید دختران در میادین بین المللی افتخارآفرینی می کنند.

ایراندوست گفت: قول می دهم که شخصیت دیگری را در زمین فوتبال می بینید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1961

به "ایراندوست: شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در جام ملت های آسیا می بینید، خوشحالم شرایط یکسانی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایراندوست: شخصیت تیم ملی فوتبال بانوان را در جام ملت های آسیا می بینید، خوشحالم شرایط یکسانی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید