افشای راز قتل شوهر پس از 8 سال

به گزارش کلوب آگهی، زن میانسال که با همدستی پسری جوان شوهرش را به قتل رسانده بود پس از 8 سال راز این جنایت را افشا کرد.

افشای راز قتل شوهر پس از 8 سال

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، سوم دی سال 91 گزارش ناپدید شدن مردی جوان به پلیس اعلام شد. همسر این مرد مدعی شد شوهرش چند روز است که به خانه نیامده و تلفنش نیز جواب نمی دهد. در حالی که ردیابی ها برای یافتن این مرد ادامه داشت حدود 16 روز بعد ساکنان یکی از خیابان های باغستان کرج از انتشار بوی تعفن شدیدی شکایت کردند که با حضور مأموران در محل پیروز به کشف جسد متعفن یک مرد شدند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی هویت وی شناسایی و تعیین شد وی همان مرد گمشده به نام ناصر است.

وقتی همسر ناصر بار دیگر برای تحقیق احضار شد گفت: شوهرم فروشنده مواد مخدر بود و با افراد نابابی معاشرت داشت شاید یکی از آن ها به خاطر اختلاف حساب و دشمنی او را کشته باشد. بدین ترتیب تحقیقات برای یافتن سرنخی از عامل این جنایت ادامه داشت، اما هربار تحقیقات به بن بست می رسید تا اینکه کم کم ظن کارآگاهان به همسر مقتول بیشتر شد. چرا که وی با گذشت 8 سال از این ماجرا پیگیر پرونده قتل شوهرش نبود و تحقیقات نشان می داد وی با مردان زیادی نیز در ارتباط بوده است؛ بنابراین با دستور بازپرس عنبری از شعبه یکم دادسرای جنایی کرج این زن بازداشت شد.

سرهنگ نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر گفت: فریبا 49 ساله در ابتدا با تناقض گویی منکر دخالت در این جنایت بود تا اینکه پایان لب به اعتراف گشود و راز 8 ساله را فاش کرد. وی مدعی شد شوهرش مردی خلافکار بوده و او را وادار می کرده با مردان غریبه ارتباط داشته باشد و پول بگیرد. به همین خاطر وقتی از دست او و رفتارش خسته می شود با پسر 22 ساله ای به نام بهمن تصمیم می گیرد شوهرش را به قتل برساند.

فریبا درباره نقشه قتل شوهرش گفت: نخست قرار بود با برداشتن لوله بخاری و انتشار گاز سمی او را بکشیم تا مرگش طبیعی جلوه کند، اما پیروز نشدیم و دومین بار تصمیم گرفتیم او را خفه کنیم برای همین نیمه شب بهمن به خانه ما آمد و او را خفه کردیم. سپس جسد ناصر را با خودرو چند خیابان دورتر رها کردیم. بدنبال اعتراف این زن جنایتکار بهمن نیز تحت بازپرسی قرار گرفت و او هم مجبور شد به اتهامش اعتراف کند.

در پی اعتراف این دو متهم پرونده به شعبه یکم دادسرای جنایی کرج منتقل شد و روی میز قاضی محمد عنبری قرار گرفت.

وی درباره این پرونده گفت: در این پرونده بهمن متهم به مباشرت در قتل عمد و فریبا نیز به اتهام معاونت در اجرای این جنایت بازداشت هستند و پس از بازسازی صحنه قتل و تکمیل پرونده کیفرخواست دو متهم صادر و به دادگاه کیفری منتقل خواهند شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 1358

به "افشای راز قتل شوهر پس از 8 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای راز قتل شوهر پس از 8 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید