ابلاغ مراتب ثبت درخت بلوط کهنسال روستای رجه به استاندار مازندران

به گزارش کلوب آگهی، در نامه ایی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مراتب ثبت ملی درخت بلوط کهنسال روستای رجه به استاندار مازندران ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت درخت بلوط کهنسال روستای رجه به استاندار مازندران

به گزارش کلوب آگهی، در نامه ای از سوی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به حسین زادگان استاندار مازندران مراتب ثبت درخت بلوط کهنسال روستای رجه به او ابلاغ شد.

در متن یکی از نامه های علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به حسین زادگان استاندار مازندران آمده است:

در اجرای تبصره ماه 2 قانون تشکیل سازمان میراث فرهنگی کشور مصوب دی ماه 1382 و آیین نامه اجرایی آن، مصوب چهارم مرداد 1384 به شماره 26975/ت 32925ه، هیئت محترم وزیران با موضوع ثبت میراث طبیعی ارزشمند کشور در فهرست میراث طبیعی ملی؛ درخت بلوط کهنسال روستای رجه واقع در استان مازندران، شهرستان سوادکوه، بخش مرکزی، دهستان راستویی، روستای رجه که پس از تشریفات قانونی لازم به شماره 465 مورخ 97/5/20 در فهرست میراث طبیعی ملی کشور به ثبت رسید، ابلاغ می گردد.

اثر مذکور ضمن رعایت حقوق مالکانه، تحت نظارت و حمایت این سازمان است و تدوین ظوابط حفاظتی و مشخص عرصه و حریم این اثر بر عهده این سازمان خواهد بود، هرگونه دخل و تصرف یا اقدام و عملیاتی که منجر به تخریب یا تغییر در اصالت اثر گردد، ممنوع است.

خواهشمند است دستور فرمایید مراتب جهت اطلاع و اجرا به مقامات و مسئولین ذیربط استان ابلاغ و از نتیجه این سازمان را آگاه کنند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cloobagahi.ir شناسه مطلب: 46

به "ابلاغ مراتب ثبت درخت بلوط کهنسال روستای رجه به استاندار مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ مراتب ثبت درخت بلوط کهنسال روستای رجه به استاندار مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید